Sponsorlu Reklamlar

Taşyünü Asma Tavan Modelleri ( Uygulaması ) Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

taşyünü asma tavan modeli uygulaması fiyatları taş yünü asma tavanlar 2013 2014

Ofis, otel, sağlık yapıları, spor merkezleri, havaavalanları, eğlence merkezleri vb. nice mekânlarda kullanılan son zamanların en gözde uygulaması olan ‘taşyünü asma tavan’ modelleri ile sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri. Isı izolasyonu, yangın dayanımı, nem dayanımı, akustik ve hijyen ihtiyaçlarına uygun bir asma tavan sistemi olan taşyünü asma tavan uygulaması, sağladığı bu ve benzeri özel avantajları ile gerçekten önemli bir yere sahip. Montajı, temizlenmesi, değiştirilmesi ve sökülebilmesi kolay olan ayrıca tavanlardaki aydınlatma sistemleri için estetik çözümler sunabilen taşyünü asma tavan, karolajlı bir sistem olduğundan dolayı, bina duvar ve tavanları arasındaki büzülme ve genleşme hareketlerine direkt olarak uyum gösterebiliyor. Benzeri birçok etkiye sahip olan ve mekânlara hem estetik bir görünüm hem de sağlamlık açısından önemli bir avantaj sağlayabilen taşyünü asma tavanlar, sağladıkları bu avantajlarından dolayı son zamanların en gözde uygulamarı arasında yerlerini aldılar.

Taşyünü Asma Tavan uygulaması nasıl yapılır?
Taşyünü uygulamasına geçildiği zaman, öncelikli olarak uygulama yapılacak alanın lazer veya hortum terazi ile kodu alınır. Alınan bu kodların üzerine ise T-24 köşe profili monte edilir. 360 cm uzunluğuna sahip bu ana taşıyıcılar, başlangıc duvarından maksimum 60 cm uzaklıkta olacak şekilde tavana çelik dübel, askı teli ve çift yayılı maşa ile asılır. İkinci ana taşıyıcı birinciden 120 cm. uzaklıkta olacak şekilde aynı sistemle tatbik edilir. Ana taşıyıcıların bağlantıları, 120 cm.lik tali taşıyıcıların 60 cm. aralıklarla döşenmesiyle yapılır. Daha sonra tavanda oluşan 60×120 ebadındaki dikdörtgenler, 60 cm.lik tali taşıyıcı ile bölünerek 60×60 cm.lik kareler oluşturulur. 60×60 cm.lik bu alanlara AMF taşyünü panelleri yerleştirilerek tavan komple kapatılır.
taşyünü asma tavan fiyatları

taşyünü asma tavan fiyatları

Taşyünü Asma Tavan Modelleri ( Uygulaması ) Fiyatları

 

taşyünü asma tavan modeli
taşyünü uygulaması

 

taşyünü asma tavanlar ve fiyatları

Bir önceki yazımız olan Cam Tuğla Uygulamaları ( Fiyatları ) ve Çeşitleri başlıklı makalemizde cam tuğla fiyatları ve can tuğla uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Cam Tuğla Uygulamaları ( Fiyatları ) ve Çeşitleri

cam tuğla uygulamaları çeşitleri fiyatları nasıl örülür koçtaş cam tuğlalar Dekorasyonlarınızın duvar tasarımlarını daha özel ve dekoratif bir yapıya kavuşturmak...

Kapat