Sponsorlu Reklamlar

Patlatma Taş Kaplama Duvarlar ile Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Reklamlar

Evinizin iç tasarımda daha farklı ve son yılların modern tasarımları arasına giren , patlatma taş kaplama duvarlar yapmak istiyorsanız. Bu makalemde sizlere paylaştığım, kaplama modellerini çok beğeneceksiniz. Son yıllarda çok trend bir tasarım olan patlatma taş kaplama duvarlar, ülkemizde salon tasarımlarında çok yapılmaya başlandı.

Özellikle de TV ünitesi arkasına tercih edilen bu kaplama duvarlar, TV ünitesini çok şık gösterebiliyor. LED ışıklar ile süsleyebileceğiniz bu kaplamalar salonunuza veya tercih ettiğiniz odanıza çok yakışacaktır. Sizlere 2015 yılında ustaların yapmış olduğu ve kullanıcılar tarafından en çok beğenilen , patlatma taş kaplama duvarları paylaşıyorum.

Umarım sizler için derlediğim modelleri beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Patlatma Taş Kaplama Duvarlar ile Ev Dekorasyonu


 

Bir önceki yazımız olan Manzaralı 3D Duvar Kağıtları Çok Şıklar ! başlıklı makalemizde 3d duvar kağıtları, 3d duvar kağıtları şehir manzaralı ve 3d manzaralı duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Dekorasyonu
Manzaralı 3D Duvar Kağıtları Çok Şıklar !

Çağımızda salgın bir hastalık gibi yayılan ve kattığı ortama çok şık bir hava katan 3d manzaralı duvar kağıtları, çağımız teknolojisinin...

Kapat