Sponsorlu Reklamlar

Koyu Renklerle Oturma Odası Dekorasyonu Fikirleri

Sponsorlu Reklamlar

Oturma odası dekorasyonları için renk seçimi gerçekten çok büyük bir önem teşkil eder. Seçeceğiniz rengin gücüyle çok farklı bir hava ve atmosfer yaratabilir, bu sayede her anlamıyla çekici bir dekorasyon ortaya çıkartabilirsiniz. Doğru ya da yanlış seçilen bir renk oturma odalarının hangi yönde ilerleyeceği konusunda en büyük etken olacaktır. Şimdi gelelim başlığımıza, koyu renklerin hakim olacağı bir oturma odası çok daha kapalı ve dramatik bir dekorasyon elde etmenizi sağlayacaktır. Koyu renk olarak bilinen siyah, gri, lacivert, mor ve kahverengi ile bir dekorasyon hazırlayabilmek aslında fazlasıyla zor bir durumdur. Fakat bu renkleri bazı açık renkler ile rahatlıkla kombinleyebilir, bu sayede değerli ve iddialı bir dekorasyon için emin adımlar atabilirsiniz.

Koyu ile açık renklerin birlikteliği size daha iddialı bir dekorasyonun kapısını sonuna kadar açacaktır bundan adınız gibi emin olabilirsiniz. Duvarlarda, mobilyalarda ya da aksesuarlarda yakalayacağınız bu birliktelik sayesinde oturma odalarınızı eskisinden daha iddialı bir tarz ve görünüme kavuşturabilecek, buradan hareketle emin olun fazlasıyla etkileyici bir dekorasyon elde edebileceksiniz.

KOYU RENKLİ OTURMA ODASI DEKORASYONLARI

Bir önceki yazımız olan Mavi Yeşil Tonlarında Ev Dekorasyonu Görselleri başlıklı makalemizde mavi ve yeşil tonlarında ev dekorasyonları ve mavi yeşil ev dekorasyonu fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Ev Dekorasyonu
Mavi Yeşil Tonlarında Ev Dekorasyonu Görselleri

Ev dekorasyonları içerisinde aslında bir aradayken çokta rastlamadığımız renklerden olan mavi ve yeşil, doğru olarak kullanıldıklarında daha iç açıcı ve...

Kapat