Sponsorlu Reklamlar

Bellona Shagy Halı Modelleri (Loft) ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

 bellona shagy halı serisi modelleri fiyatları loft koleksiyonu çeşitleri 2013 2014

Bellona’nın Shagy Loft serisi halı modellerini trdekor.com olarak sizler için inceliyor ve bu özel koleksiyonda yer alan özel parçaları ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Alışılagelmiş halı modellerinden farklı olarak hazırlanan ve özel görünümleri sayesinde daha çok marjinal halı tasarımları arayanlar için önemli seçenekler olabilecek Bellona Shagy Loft halı modelleri, dekorasyonları içerisinde farklı ortamlar yaratmak isteyenler için gerçekten önemli alternatifler olabilirler. Bellona tasarımcılarının son zamanlarda hazırladıkları en özel serilerden bir tanesi olan Shagy Loft’un içerisinde öylesine harika tasarımlar var ki gördüğünüz andan itibaren eminim çok etkilenecek ve bu özel parçalardan en az bir tanesini kendi dekorasyonlarınız içerisin görmek isteyeceksiniz. 80 X 150 ve 200 X 300 arasındaki boyutlar ile satışa sunulan Shagy Loft halı modellerinin fiyatları 136,80 ile 683,40 lira arasında değişiklik gösterebiliyor. Bu özel halılardan herhangi bir tanesi size en yakın Bellona mağazasından rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Bellona Shagy Halı Modelleri (Loft) ve Fiyatları

Bellona shaggy halı modelleri ve fiyatları (1)

 

Bir önceki yazımız olan Bellona Halı Modelleri (Pasific) Koleksiyonu başlıklı makalemizde bellona halı modelleri ve bellona pasific halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genel, Halı Modelleri
İstikbal’den Çok Şık Diana Bebek Odası Takımı ve Fiyatları

istikbal diana bebek odası takımı 2013 2014 İstikbal bebeklerinizi düşünmeye devam ediyor :)  Bebeklerinizin rahat,güvenli ve huzurla uyuması için çalışan...

Kapat