Sponsorlu Reklamlar

Vitra’dan Özel ‘BANYO AYNASI’ Modelleri

Sponsorlu Reklamlar

Vitra’dan Özel ‘BANYO AYNASI’ Modelleri
20 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.553 kez okundu.

vitra banyo aynası modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014

Dekorasyonların en özel parçalarından olan aynalar, dekorasyon tasarımları içerisinde farklı bölümlere adapte edilebilen en özel parçalardandırlar. Eklendikleri ortamlar içerisinde bütünlük yakalayabilme anlamında önemli ekstra katkılar sağlayabilen aynalar, yeni hazırlanan özel tasarımları ile birlikte bizlere sunulurlarken bu özel tasarımlar içerisinden sizler için Vitra firmasının üretimlerini seçtik ve bu özel parçaları ayaklarınıza kadar getirdik. Vitra’nın banyolarınız için özel tasarımlar ile hazırladığı bu özel aynalar ile banyo dekorasyonlarınıza inanılmaz kazançlarda bulunabilirsiniz.

Vitra aydınlatmalı dolaplı ayna

Vitra aydınlatmalı dolaplı ayna

Vitra tasarımcılarının büyük emekler vererek hazırladıkları bu özel banyo aynası, aydınlatmalı özel bir tasarıma sahip. Banyo dekorasyonlarınıza inanılmaz bir detaysı görünüm kazandırabilecek olan bu harika banyo aynası ile sizlerde banyo dekorasyonlarınıza çok özel katkılarda bulunabilirsiniz.

 

vitra banyo dolabo aydınlatmalı

vitra banyo dolabı aydınlatmalı

Yine aydınlatma özelliğine sahip olan bu özel ayna modeli aynı zamanda dolaplı bir tasarım ile hazırlanmış. Banyo dekorasyonlarınız içerisinde yaratacağınız farklı köşeler için sizlere büyük avantajlar sağlaması muhtemel bu aynaları mutlaka değerlendirmelisiniz.

Vitra Desenli Aydınlatmalı Dolaplı Ayna

Vitra Desenli Aydınlatmalı Dolaplı Ayna

Banyosu farklı bir ayna tasarımı arayanlar için gerçekten ideal bir seçenek olabilecek ‘desenli aydınlatmalı’ Vitra ayna modeli, banyo dekorasyonlarına gerçekten önemli bir görünüm şıklığı kazandırabilir.

Vitra yuvarlak banyo aynası

Vitra yuvarlak banyo aynası

Vitra’nın banyo dekorasyonları için hazırladığı yeni ayna modellerini sizlere sunmak istedik. Umarız bu özel tasarımları sizlerde çok beğenmişsinizdir. Banyo dekorasyonlarınız için yeni bir ayna modeline ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda gönül rahatlığı ile tercihiniz olabilecek bu aynaları çok beğeneceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git