Sponsorlu Reklamlar

Üç Boyutlu ( 3D ) Duvar Panelleri Modelleri – Uygulamaları!

Sponsorlu Reklamlar

Üç Boyutlu ( 3D ) Duvar Panelleri Modelleri – Uygulamaları!
21 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.492 kez okundu.

üç 3 boyutlu 3d duvar panelleri modelleri örnekleri fiyatları ne kadar kim yapıyor

Duvar dekorasyonlarının yeni soluğu olarak kabul edilen 3D duvar panelleri, her ne kadar yabancı ülkelerde yaşayan kişiler tarafından bilinen ve tercih edilen sistemler olsalarda son zamanlarda Türkiye’de de bu özel sistemler ile hazırlanmış özel dekorasyonlar bulabilmek mümkün. Türk dekorasyon şirketleri de artık bu anlamda özel seçenekler hazırlayarak dileyenlerin dekorasyonlarına yansıtabiliyorlar. Duvarlar, dekorasyon tasarımları için gerçekten önemli unsurlardandırlar ve büyük özveriler ile desteklenerek hazırlanmalıdırlar. Kendi zevkinize göre dizayn edeceğiniz duvar dekorasyonları ile tüm dekorasyon yapılarınızı etkileyeceğinizi iyi bilmeli ve buna göre kararlar almalısınız. Artık tek düzen duvar dekorasyon yapılarından sıkıldıysanız ve artık başka şeyler görmek istiyorum diyorsanız 3D duvar panelleri tam da size göre olabilir düşüncesindeyim dostlar.

1

Farklı tarzlara göre hazırlanabilen bu özel duvar kaplama işlemleri tasarımcılarının özverili çalışmaları ile kısa bir süre içerisinde dekorasyonlarınıza adapte edilebiliyorlar.  Sadece görünüm şıklığı anlamında değil çevre dostu tasarımı ile de dikkat çeken 3 boyutlu duvar kaplama sistemleri özellikle ses yalıtımı konusunda büyük avantajlar sağlayabiliyorlar.

2

Desen olarakta her zevke uygun 3 boyutlu duvar dekorasyon yapısı bulabilmek mümkün. Eğer aklınıza koyduysanız sizlerde bu 3 boyutlu duvarlar ile dekorasyonlarınıza çok büyük katkılar sağlayabilir ve inanın bana çok özel ortamlar yaratabilirsiniz. Farklı desenler ile sunulabilen 3 boyutlu duvar kaplama örneklerinden dilediğinizi kendi dekorasyon yapılarınıza ekleyebilir ve bu sayede özel ortamları ortaya çıkartabilirsiniz.

3

Mesela yukarıdaki 3 boyutlu duvar kaplamasına bayıldım 🙂 Salon dekorasyonuna ne kadarda özel bir görünüm kazandırmış görüyor musunuz. Evlerinize gelen misafirlerinizi direkt olarak etkileyebilecek bu özel duvarlara kim sahip olmak istemez ki hem?

3D_Interiors_Panels_house_interior_design_photo4

Dekorasyonların yeni gözdesi haline gelen 3D yani 3 boyutlu duvar kaplama serileri hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Umarız bu özel uygulama hakkında bilgi sahibi olabilmişsinizdir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git