Sponsorlu Reklamlar

Üç Boyutlu ( 3D ) Duvar Panelleri Dekorasyonları 2016

Sponsorlu Reklamlar

3  boyutlu duvar panelleri; bir diğer ifadeyle 3B duvar panelleri, Doğal bir görünümün yanı sıra çevre dostu olan bir panel modelidir. İstenilen renk seçeneğini seçerek boyama imkanı da sağlayan 3B duvar panelleri dekorasyon düşünenler için şık ve pratik bir seçenek olacaktır. İç mimarlar tarafından yılının en iyi ürünü olarak ABD ‘ de oylama çıkmış ve seçilmiştir. Estetik katması kadar kaba duruş yerine zarif durması da önemli diyorsanız 3B duvar panellerini tercih edebilirsiniz. Üretim maddesi Bambu elyafıdır.

Yapımı kadar uğraşması da zevkli ve kolay olan panelleri, ofis ortamından tutun evinize kadar gün içinde kullandığınız tüm yaşam alanlarınızda dekor amacıyla kullanabilirisiniz. Aşina olacağınız bir dekor aracı olan kabartma sanatını andıran 3B duvar panelleri en çok tercih edilen dekor araçlarındandır. Aynı zaman da bir diğer özelliği de duvarınızın ebatına göre istenilen ebatlarda yapılabilmektedir.

Uygulandığı duvara renk katarkken, aynı zamanda derinlikte katar.  3 boyutlu duvar panellerini aynı zamanda ortamdaki ışıklandırma sistemiyle de tamamlayabilirsiniz.

Üç Boyutlu ( 3D ) Duvar Panelleri Dekorasyonları 2016


 

Bir önceki yazımız olan 2016 Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 bebek odası duvar kağıtları, bebek odası duvar kağıdı ve bebek odası duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Dekorasyonu
2016 Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

Daha önceki makalelerimizde de sizlere çocuk odaları ve bebek odaları için birbirinden şık tasarımlarda duvar kağıdı örneklerini ve fiyatlarını paylaşmıştım....

Kapat