Sponsorlu Reklamlar

Tavan Dekorasyon ( Önerileri ) Örnekleri

Sponsorlu Reklamlar

Tavan Dekorasyon ( Önerileri ) Örnekleri
9 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.604 kez okundu.

tavan dekorasyon örnekleri modelleri önerileri yeni asma tavan dekorasyonları fiyatları 2013 2014

asma tavan dekorasyon önerileri

asma tavan dekorasyon önerileri

Dekorasyonların unutulmuş kısımlarından olan tavanlar, dekorasyonlara bütünlük sağlayan en özel bölümlerdir. Dekorasyonlar için tavan dekorasyonları artık öyle eskisi gibi önemsiz değil. Çünkü artık tavan anlamında öylesine özel çalışmalar yapılıyor ki etkilenmemek elde değil. Tavanlar artık beyaz bir boya ve onu tamamlayan avizelerden oluşmuyor, artık insan daha dekoratif tavan dekorasyonları yaptırıyor ve dekorasyonlarını bu şekilde daha canlı gösterebiliyorlar. Uzun yıllar boyunca tavan dekorasyonları tek düze bir şekilde daha sıradan tasarımlar ile hazırlanıyorlardı. Ama artık sizlerde bu sıradanlıktan kendinizi dışarı atmak için tavanlarınızda farklı dekorasyon teknikleri uygulamalısınız diye düşünmekteyim. Mesela tavanlarınızı; duvar kağıtları, stickerlar, manzara resimleri ve yapışkanlar ile daha cezbedici bir yapıya büründürebilirsiniz. Ya da dekorasyon şirketlerinin yeni uygulamalarını tavanlarınıza uygulatarak bu şekilde de harika bir tavan yapısı ortay çıkartabilir ve bu şekilde dekorasyonlarınızı şımartabilirsiniz! Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum ve sizlere örnek olabilmesi açısından seçtiğim tavan dekorasyonlarını sunuyorum. Umarım bu örnekler sizlere ilhâm kaynağı olabilir.

asma tavan örnekleri

asma tavan örnekleri

 

asma tavan uygulaması

asma tavan uygulaması

 

tavan dekorasyon önerileri

tavan dekorasyon önerileri

 

tavan dekorasyonu gergin tavan

tavan dekorasyonu gergin tavan

 

ilginç tavan uygulaması

ilginç tavan uygulaması

 

Bir önceki yazımız olan İç Dekorasyon Önerileri ( En Güzel İç Dekorasyon Örnekleri ) başlıklı makalemizde iç dekorasyon modelleri ve iç dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Ev Dekorasyon Örnekleri ( Modelleri )

ev dekorasyon örnekleri modelleri çeşitleri tasarımları iç dekorasyon uygulamaları 2013 2014  Ev dekorasyonlarınızdan sıkıldınız mı? Dekorasyonlarınızın sizi yansıtmadığını mı düşünüyorsunuz?...

Kapat