Sponsorlu Reklamlar

Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri ( Uygulamaları )

Sponsorlu Reklamlar

Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri ( Uygulamaları )
25 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.975 kez okundu.

taş görünümlü taş kaplama duvar panelleri dekoratif duvarlar taş kaplı duvar dekorasyonları fiyatları

Dekorasyonların en özel parçalarından olan ve yaklaşık olarak 8 yıldır ülkemizde kullanılan duvar taş kaplama panelleri, şu aralar yine gündemde. Yapısı içerisinde farklılık yaratmak isteyenlerin genel tercihlerinden olan taş duvar kaplama panelleri restaurant, işyeri ve ev dekorasyonları içerisinde rahatlıkla kullabılabiliyorlar. Eklendikleri ortamlara çok özel katkılar sağlayabilen taş kaplama duvar panelleri, dekoratif anlamda sundukları avantajları sayesinde dekorasyonlarınıza harika detaylar sunabiliyorlar. Hem iç hem de dış dekorasyon tasarımlarında kullanılabilen taş kaplama duvar panelleri ile sizlerde farklı ortamlar yaratabilirsiniz düşüncesindeyim.

taş kaplama duvar modelleri

taş kaplama duvar modelleri

Mağazanızda, işyerinizde veya ev dekorasyonlarınız içerisinde kullanabileceğiniz duvar kaplama panellerini sizlerde görür görmez çok beğenecek ve bu özel tasarımları kendi dekorasyonlarınız içerisine yansıtmak isteyeceksiniz düşüncesindeyim. Evlerinizde tv ünitesi arkasına ya da salonlarınızda şömine üzerine yansıtabileceğiniz bu özel uygulamalar ile inanın bana yapılarınıza çok şık görünümler kazandırabilirsiniz. Klasik düzen duvar boyalarından veya duvar kağıtlarından sıkıldıysanız, daha farklı bir alternatif arıyorsanız taş kaplama duvar panelleri tam da size göre olabilir. Eskiden taş işçiliği ile duvar dekorasyonu yapılmaktaydı ancak günümüzde taş işçiliğ hem pahalı hem de duvarlara uyguladığı ağırlık sebebi ile fazla tercih edilmiyor.Taş paneller tamamen doğal taş hissi verdiği gibi alttaki fiber tabakanın üzerine basınçlı ince taşların dekor verilmesi ile ortaya çıktığı için oldukça hafif bir üründür.

taş kaplama duvar panelleri örnekleri

taş kaplama duvar panelleri örnekleri

taş kaplama duvar panelleri

taş kaplama duvar panelleri

taş kaplama duvarlar

taş kaplama duvarlar

Bir önceki yazımız olan Salonlar için İthal Duvar Kağıdı modelleri ( örnek uygulamalar ) başlıklı makalemizde ithal duvar kağıtları ve salon duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Dekorasyonu
Salonlar için İthal Duvar Kağıdı modelleri ( örnek uygulamalar )

salon için ithal duvar kağıtları tv arkası duvar kağıdı modelleri örnekleri tasarımları uygulamaları Ev dekorasyonlarının en önemli konularından bir tanesi de...

Kapat