Sponsorlu Reklamlar

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır? ( Simli Duvarlar )

Sponsorlu Reklamlar

simli duvar boyası nasıl yapılır simli duvar boyası uygulaması simli duvar renkleri

Duvarlarını daha özel göstermek isteyenlerin son zamanlardaki genel tercihlerinden olan ‘simli duvar boyaları’ dekorasyonlara yeni bir soluk kazandırarak gerçekten çok özel bir yapı hazırlanmasını sağlayabilir. Yapacağınız bu özel uygulama ile duvarlarınızı daha parlak gösterebilecek ve bu sayede çok şık bir dekorasyon yapısına sahip olabileceksiniz. Dekorasyonları içerisinde farklı bir ortam yaratmak isteyen tüm bireylerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bu özel uygulama dekorasyonlara çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Eğer sizlerde bu özel uygulamayı kendi dekorasyonlarınız içerisinde görmek istiyorsanız aşağıdaki özel bilgileri takip etmeli ve en son olarak sizler için sunduğumuz videoyu izlemelisiniz.

Duvarlarınıza bu özel uygulamayı yapabilmek için öncelikle ince sim adı verilen bu ürünü satın almalısınız. İnce sim hemen hemen tüm hırdavatçılarda var. Malzemeler; 2,5 kiloluk bir boya kutusuna göre alacağınız 45 ml den 3 kutu sim tabii burada renk tercihi size ait ve duvarlarınızı boyayabilmek için boya. Yapılış aşamasına geçecek olursak; Duvarlarınızı uzun zamandır boyamadıysanız öncelikli olarak duvarlarınız üzerinden bir kat boya geçmelisiniz. Bu aşamadan sonra ise rengine karar vererek aldığınız simi boyalarınız içerisine ekleyin ve güzelce karıştırın. Bu özel karışımı yaparken ara ara su ile karıştırmanız ise boyanızın topaklanmasını önleyecektir. Öncelikle bir kat daha sade boya ile duvarlarınıza geçin ve en son katı simli boyanız ile yaparak güzel bir görüntü elde etmiş olun. Dilerseniz hazır olarak satılan simli boyaları da satın alıp direk uygulamaya geçebilirsiniz. Her şekilde de çok güzel duracağı kesindir. Sizlerde yepyeni ve farklı duvar boyası alternatifleri için kollarınızı sıvamaya başlayın.

Simli Duvar Boyası Örnekleri 

 

 

 

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır? ( VİDEO ANLATIM )

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Boya Ruloları ( Malzemeleri ) ve Fiyatları başlıklı makalemizde dekoratif boya ruloları hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri

boya modelleri,simli boya görselleri,simli duvar boyası
Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır? ( Simli Duvarlar ) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. desenlirulom dedi ki:

    Tasarımlarınızın, ev dizaynlarınızın ne kadar özgün olacağı hayal gücünüze kalmış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Dekoratif Boya Ruloları ( Malzemeleri ) ve Fiyatları

dekoratif boya ruloları malzemeleri aparatları fiyatları ne kadar nerede satılır 2013 2014 Dekorasyonların son zamanlardaki gözdelerinden olan dekoratif boya ruloları...

Kapat