Sponsorlu Reklamlar

Serra Seramik Duvar ve Yer Karosu Modelleri (Fiyatları)

Sponsorlu Reklamlar

serra seramik duvar yer karosu modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları 2013 2014

Türkiye’de seramik sektörüne 2012 yılında hızlı ve iddialı bir giriş yapan Serra, tasarım, kalite ve teknoloji konusundaki yaklaşımı ve dünya standartlarındaki üretim anlayışı ile yakın gelecekte dünya seramik pazarının en önemli parçalarından bir tanesi olmayı hedefliyor. Serra, sahip olduğu farklı ve büyük ebatları ile sektör profesyonellerine ve tüketicilere daha fazla estetik ve mimari çözüm sunarken; kullandığı teknoloji, kalite, tasarım, renkler ve dokuyla da sektörde farkılık yaratmak istiyor. Üretmiş olduğu özel tasarımları sayesinde yakın zamanda dekorasyonlarını yenilemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen Serra, her geçen gün yenilediği özel koleksiyonları ile karşımıza çıkarken bu değerli koleksiyonları ve içerisinde yer alan harika tasarımları sizler için yakından incelemeye devam ediyoruz.

Türkiye’den ve dünyadan alanının en iyi tasarımcılarıyla çalışan Serra’da tasarımın önde gelen ülkeleri İtalya ve İspanya’dan ünlü tasarım firmaları yer alıyor.Serra’nın her zevke uygun geniş ürün yelpazesi, seramik sektörünün yeni bir anlayışla şekillenmesine de fırsat sunuyor. Seramiği geleneksel kullanım alanlarının dışına çıkartan Serra, dokunduğu tüm mekanları sanat eserine dönüştürüyor. Farklı tarzlarda ( renkli, üç boyutlu ve sade) hazırladığı tasarımları ile her zevke hitap edecek ürün çeşitliliği sunan Serra’nın bu harika tasarımları karşısında etkilenmemek inanın bana elde değil. Banyo, tuvalet, mutfak vb. gibi evinizin ıslaklıktan etkilenen bölümlerini yenilemek istediğiniz zamanlarda tercihiniz olabilecek bu harika tasarımlar ile sizlerde dekorasyonlarınıza özel katkılarda bulunabilir ve tam anlamıyla özel ortamlar yaratabilirsiniz.

Serra Seramik Duvar ve Yer Karosu Modelleri (Fiyatları)

 

 

Bir önceki yazımız olan Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilir? başlıklı makalemizde duvar kağıdı nasıl seçilir ve duvar kağıdı seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilir?

duvar kağıdı seçimi duvar kağıdı seçerken nelere dikkat edilir duvar kağıdı nasıl seçilir  Dekorasyonların en önemli bölümlerinden olan duvarlar; dekorasyonlara...

Kapat