Sponsorlu Reklamlar

Oturma Odası Duvar Rengi Seçimi ( Renk Örnekleri )

Sponsorlu Reklamlar

Kullanacağınız renk; tavanın yüksekliğine, odanın rengine ve odanın hangi cepheye baktığına göre değişir. Oturma odası genellikle küçük oldukları için içini geniş gösteren renkler kullanmalısınız. Koyu renkler yerine açık renkler kullanmalısınız. Bu sayede odanızı ferah tutabilirsiniz. Odanızın rengi dışında diğer eşyaların oda duvarı ile uyumlu renkte olması son derece önemlidir. Zıt renkler sizin için gevsetici ve dinlendirici bir özellik olur odanızda.

Bir renk ne kadar güzel olursa olsun aşırı kullanırsa negatif enerjiye yol açabilir. Bundan korunmak için her rengin mutlaka tamamlayıcısı ile kullanmalısınız.

Her rengin kendisine göre bir enerjisi vardır. Dışarıdan yorgun argın geliyorsanız muhakkak turkuaz renk kullanın. Mavi ve yeşilin kombinesinden olusan turkuaz, stresi azaltmakta ve yorgunluğunuzu atmaktan yardımcı olur.

Oturma odasında eğitsel etkinlikler gerçekleştiriliyor ise mutlaka sarsı renk kullanın. Çünkü sarı güneşin rengi olduğu için insana gençlik aşılar.

Oturma Odası Duvar Rengi Seçimi ( Renk Örnekleri )

 

Bir önceki yazımız olan Güz Gülü Duvar Boyası Rengi Modelleri başlıklı makalemizde 2016 duvar boyası renkleri, güz gülü filli boya ve güz gülü nerede kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Güz Gülü Duvar Boyası Rengi Modelleri

Son yıllarda modern renkler arasına giren güz gülü duvar renkleri, 2016 yılında bir çok ünlü boya firmasının en çok sattığı...

Kapat