Sponsorlu Reklamlar

Ne Güzel Evim Programının Yaptığı Dekorasyon Örnekleri

Sponsorlu Reklamlar

star tv ne güzel programı başvuru dekorasyon örnekleri ne güzel evimin yaptığı yeni dekorasyon örnekleri iç dekorasyonlar

Dekorasyon tutkunlarının yeni gözdelerinden bir tanesi olan Ne Güzel Evim programı ile sizlerleyiz. Yayın hayatına başladığı andan itibaren karşılıksız mutluluk durumunu kendine ilke olarak benimseyen ve ihtiyaç sahibi olan kişilerin evlerini hiçbir karşılık bekledem değiştiren program, çalışmalarına son hız devam ederken biz de programı belli nedenlerden dolayı kaçıranlara yardımlar sunuyor ve program ekibinin hazırladığı birkaç dekorasyonu aşağıdaki galerimizde yer alan görseller ile birlikte sunuyoruz. Melike Emiroğlu’nun özel sunumu ve mimar Efe Kısakürek’in özel dekorasyon fikirleriyle renklenen ve dekorasyon tutkunu olan kişileri ekrana kilitleyebilen bu özel program bundan sonraki yayın hayatında da birçok kişiyi mutlu edecekmiş gibi görünüyor. Sponsorları n11.com’dan büyük yardımlar alan ve aldıkları bu yardımları ihtiyaç sahiplerinin evlerine nakış nakış dokuyan ekip, ortaya gerçekten inanılmaz dekorasyon örnekleri çıkartıyor ve bu bağlamda ev sahiplerini fazlasıyla mutlu ediyor.

Aşağıdaki görselleri gezerken Ne Güzel Evim programı ekibinin sihirli ellerinin dediği dekorasyonların ne derece değiştiğini kolaylıkla görebilecek ve programda ortaya çıkartılan yeni dekorasyonlara hasta olacaksınız. Star TV ekranlarında yayınlanan ve Melike Emiroğlu sunumuyla gerçekleşen bu programa katılabilmek ise oldukça basit. Star TV internet sitesi üzerinden belirlenen formu doldurmanız bu programa yarışmacı adayı olmanız için yeterli oluyor.

NE GÜZEL EVİM PROGRAMI BAŞVURU FORMU

Ne Güzel Evim Programı başvuru şartları

Ne Güzel Evim Programının Yaptığı Dekorasyon Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Ne Güzel Evim Programı Başvuru Şartları ve Formu başlıklı makalemizde ne güzel evim başvuru, ne güzel evim başvuru formu ve ne güzel evim başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Ne Güzel Evim
Ne Güzel Evim Programı Başvuru Şartları ve Formu

star tv ne güzel evim programı başvuru şartları kayıt formu nasıl kayıt yapılır ne güzel evim dekorasyonları Ben ve benim...

Kapat