Sponsorlu Reklamlar

Modern Tarz Erkek Kuaför Dekorasyonu ( Mersin – Salon BOSS )

Sponsorlu Reklamlar

Modern Tarz Erkek Kuaför Dekorasyonu ( Mersin – Salon BOSS )
15 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 2.658 kez okundu.

erkek kuaför dekorasyonları berber dekorasyon örnekleri tasarımları mersin erkek berberi salon boss

Her erkek hiç yoksa iki ya da üç haftada bir berbere gider. Buradaki amaç uzayan saç ve sakallardan kurtulmak ve arınmaktır. Ben yine her zaman olduğu gibi bir cumartesi günü iş çıkışı berbere doğru yol aldım. Benim de amacım diğer erkekler gibi uzayan saç ve sakallardan arınmaktı. Bir hafta gibi ortalama bir süre içerisinde uğramadığım berberime gidince dekorasyonun baştan aşağıya değiştiğini ve yeni bir tarzın berber salonu içerisine hakim kılındığını gördüm. Önce çok şaşırdım ama bu şaşkınlığım kısa sürede geçince mekânı yakından incelemeye ve dekorasyonun yeni stiline göz gezdirmeye başladım. Berberin sahibi İsrafil ağabeyi yeni dekorasyonu için kutlarken onun ne kadar stil sahibi olduğunu daha iyi anladım. Çünkü bu berber dekorasyonunun daha önce herhangi bir erkek kuaföründe göremediğim kadar şık ve iddialı olduğu gerçeği aslında İsrafil ağabeyin tasarım için aklında belirlediği özel düşüncelerinde saklı. Yiğidi öldür hakkını yeme’ demiş atalarımız, bu dekorasyonu baştan aşağıya değiştiren ve bu stili dükkanına yansıtan İsrafil ağabey bu anlamda büyük tebrikleri hak ediyor diye düşünüyorum. Müşterilerini daha kapıdan içeri girer girmez etkileyebilecek özel bir işe imzasını atan tam adı İsrafil Görgülü olan berber ağabeyimi bu dekorasyonundan dolayı kutlarım.

Hayatının önemli bir bölümünü kuaför salonlarında geçiren bayanların gittikleri salonlara verdikleri önemi az çok biliyoruz. Günümüzde erkekler de artık eskiye nazaran gittikleri berber dekorasyonlarının genel çehresine dikkat etmekte ve eski düzen berberlerden uzak durmaktadırlar. Bunun nedeni ise artık berberlerin sıradanlıktan kurtularak bambaşka boyutlar kazanması olarak görülebilir. Neredeyse tüm berberler dekorasyonlarını yenilemekte ve farklı boyutlara taşımaktadırlar. Peki siz de mi berber dekorasyonlarınızı değiştirme niyetindesiniz? O halde buyrun İsrafil ağabeyin baştan yarattığı Salon BOSS isimli mekânına şöyle bir göz gezdirelim. Belki de bu tasarım sizin için ilham kaynağı olabilir.

erkek kuafor dekorlari

erkek kuafor dekorlari

Günümüzün en önemli etkeni olarak görülen modernliğini yeni berber dekorasyonunda kullanan ve modern bir tarza sahip berber dekorasyonu yaratan İsrafil Görgülü, bu anlamda çağa ayak uydurmuş. Dönemin en trend berber dekorasyon ürünlerini kullanarak berber dekorasyonu anlamında özel bir yapı hazırlayan bu ağabeyimizin, dekorasyon ustalarından yardımlar alarak hazırladığı bu dekorasyonu eminim sizi de çok etkileyecek.

berber dekorasyon onerileri

berber dekorasyon onerileri

Berber dekorasyonlarının en önemli parçalarından olan; berber sandalyesi, cam, lavabo ve dolap gibi ürünleri birbiriyle uyum içerisinde kullanarak berberine önemli bir detaysı görünüm kazandıran İsrafil ağabey gerçekten etkileyici ve çekici bir berber dekorasyonu ortaya çıkartmış. Salon BOSS içerisinde kullanılan bu özel ürünler, berber dekorasyonuna kazandırdıkları şıklığın yanında rahatlık anlamında da önemli avantajlar sunabiliyorlar. Müşteriler için önemli bir etken olan rahatlık bu ürünler ile kolaylıkla sağlanabiliyor ve müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutuluyor.

berber dekorasyonlari

berber dekorasyonlari

erkek berber dekorasyonlari

erkek berber dekorasyonlari

berber dekorasyonu lavabo

berber dekorasyonu lavabo

berber duvar dekorasyonu

berber duvar dekorasyonu

Berber dekorasyonu içerisinde en fazla dikkatimi çeken etken ise bu dekorasyon içerisinde kullanılan ‘taş görünümlü duvar kağıtları’ oldu diyebilirim. Yeni dönemin en fazla tercih edilen duvar kağıtları arasında yer alan taş görünümlü özel duvar kağıtları, mekânlara ciddi anlamda özel bir şıklık kazandırabiliyorlar. Her anlamıyla kusursuz bir görünüme sahip taş görünümlü duvar kağıtları bu özel berber dekorasyonuna da önemli bir katkı sağlamış. Üç boyutlu görünümü sayesinde epey bir dikkat çekici olan bu duvar kağıdı gerçekten çok özel bir yapıya sahip. Mekâna girenlerin daha adımlarını içeri atar atmaz dikkatlerini çeken bu bu duvar kağıdı iyi akıl edilmiş diye düşünüyorum.

erkek berber dekorasyonu dolap

erkek berber dekorasyonu dolap

erkek kuaforu dukkan dekorasyonu

erkek kuaforu dukkan dekorasyonu

 

Bir önceki yazımız olan Evlerinizi Toprak Seramik Modelleri İle Başka Boyutlara Taşıyın! başlıklı makalemizde toprak seramik duvar karoları, toprak seramik fiyatları ve toprak seramik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Dekorasyonlarınız Anka Seramik Modelleri İle Yenileyin!

anka seramik modelleri fiyatları çeşitleri banyo mutfak fayans modelleri duvar karoları 2013 2014 Sektörünün göz bebeği firmalarından bir tanesi olan...

Kapat