Sponsorlu Reklamlar

Mavi Yeşil Tonlarında Ev Dekorasyonu Görselleri

Sponsorlu Reklamlar

Ev dekorasyonları içerisinde aslında bir aradayken çokta rastlamadığımız renklerden olan mavi ve yeşil, doğru olarak kullanıldıklarında daha iç açıcı ve çok daha çarpıcı dekorasyonlar hazırlama anlamında fazlasıyla yardımcı olabiliyorlar. Bu iki rengi bir araya getirmek ise tamamiyle hayal gücüne bağlı.

Hayal gücünüzü ve cesaretinizi yanınıza alarak mavi ve yeşili dekorasyonlarınıza kazandırabilir, odalarınızı klasik düzenden kurtararak çok daha ilgi çekici ortamlara dönüştürebilirsiniz. Mavi ve yeşili evleriniz içerisinde buluşturarak siz de başarılı bir dekorasyona imza atmış olabilirsiniz.

Dönemin moda renkleri arasında yer alan mavi ve yeşil ile evleriniz eskisinden çok daha başarılı ve şık ortamlara dönüşebilecekler. Peki mavi ve yeşili bir araya getirmek için ne yapmalı?

Bunu size uzun uzadıya anlatabilirdik fakat biz bunu bir tarafa bırakıp, sizlere örnekler üzerinden fikirler vermek istiyoruz. Buyurun gelin aşağıdaki galerimiz içerisinde mavi ve yeşilin bir arada kullanıldığı dekorasyon örneklerine şöyle bir göz atalım.

MAVİ YEŞİL EV DEKORASYONU RESİMLERİ

Bir önceki yazımız olan Küçük Oturma Odası Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde küçük oturma odası dekorasyonu fikirleri 2016 2017 ve küçük oturma odası nasıl hazırlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Ev Dekorasyonu
Küçük Oturma Odası Dekorasyonu Fikirleri

Küçük yapısından dolayı bir türlü istediğiniz düzey ve şıklıkta hazırlayamadığınız oturma odalarınızı, en doğru ve en şık şekilde hazırlamaya hazır...

Kapat