Sponsorlu Reklamlar

Küçük Salon Dekorasyonu Örnekleri ( Fikirleri )

Sponsorlu Reklamlar

Küçük Salon Dekorasyonu Örnekleri ( Fikirleri )
21 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.440 kez okundu.

küçük salon dekorasyon önerileri fikirleri dizaynı örnekleri en güzel salon dekorasyonları

Küçük olan salonunuzu daha şık ve ferah ortamlara çevirebilmenizi sağlayabilecek çok özel tüyolar ile sizlerleyiz. Yapacağınız doğru seçimler ( mobilya, duvar rengi, aksesuar ) ile küçük olan salonlarınızı olduğundan daha farklı ve özel gösterebilir, salonlarınız içerisine ekleyeceğiniz doğru ürünler ile salonlarınızı olduğundan daha büyük bir görünüme büründürebilirsiniz. Küçük salonlarınızı olduğundan daha büyük gösterebilmek için ilk olarak yapmanız gereken daha önceden aldığınız ve salonlarınız içerisine eklediğiniz fazla eşyalardan kurtulmak olmalı. Eşya yükünü azaltarak işe başlarsanız hedeflediğiniz salona ulaşabilme konusunda emin adımlar atabilirsiniz. Mesela bir salonda mutlaka sehpa, TV altlığı, kanepe olmak zorunda değil. Bunların tamamını salon dekorasyonlarınız içerisine sığdırmaya çalışmanız yaşam alanlarınız içerisinde darlığa neden olur ve bu nedenle daha dar ve boğucu bir dekorasyon modeli ortaya çıkabilir. Bu nedenle daha az mobilya seçmeniz gerekiyor.

küçük salon dekorasyon fikirleri

küçük salon dekorasyon fikirleri

Küçük salonlarınız için renk seçimi de gerçekten çok önemli. Duvar renginizi doğru seçerek, salonlarınızı yine olduğundan daha büyük gösterebilme konusunda emin adımlar atmış olabilirsiniz. Örneğin küçük salonlarda açık ve pastel tonlar tercih edilmeli. Açık renkler, koyu renklere nazaran her zaman daha ferah ve geniş ortamlar hazırlayabilme konusunda yardımlar sunabilirler. Küçük salon dekorasyonlarınız içerisinde kullanacağınız büyük bir ayna salonlarınızı büyük gösterebilme konusunda işlerinizi kolaylaştırabilir. Ayna salonunuza derinlik katarken daha geniş göstermesine de yardımcı olur.

küçük salon dekorasyonları

küçük salon dekorasyonları

Duvarınıza özel raflar asın

Küçük salonlarınız içerisine asacağınız özel raflar, dekorasyonlarınız içerisinde küçük objelerinizi, süs eşyalarınızı ve çerçevelerinizi bir arada tutarak, kalabalık görüntüden uzaklaşmanızı sağlayabilir.

Aksesuar seçiminize mutlaka dikkat edin

Salonlarınız içerisinde küçük veya çok sayda aksesuar kullanmak yerine orta boylara sahip olan az sayıda aksesuar kullanmanız gerekiyor. Böylece salonunuz daha düzenli ve şık görünür.

küçük salon dekorasyonu

küçük salon dekorasyonu

küçük salon dizaynı

küçük salon dizaynı

Aydınlatmalardan mutlaka yardımlar alın

Küçük olduğunu düşündüğünüz salonlarınız çok fazla ışık almıyorsa, ekstra olarak kullanacağınız abajurlar, spot ışıklar ve dekoratif tasarımlara sahip lambalarla daha aydınlık ortamlar yaratabilirsiniz. Eğer büyük camlı bir salonunuz varsa yeterince gün ışığından yararlanın ve perde seçimini de buna göre yapın.

Cam mobilyalar kullanın

Cam mobilyalar salonu her zaman daha geniş gösterir. Salonunuzda kullanacağınız cam eşyalar daha az eşya olduğu hissi yaratır. Böylece daha sade bir yaşam alanınız olur.

salon dekorasyon önerileri

salon dekorasyon önerileri

Bir önceki yazımız olan Parke'nin Lideri MEİSTER'den Harika Parke Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde meister parke modelleri ve parke modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Parke’nin Lideri MEİSTER’den Harika Parke Modelleri ve Fiyatları

meister parke modelleri çeşitleri fiyatları lamine laminant parkeler 2013 2014 en güzel parkeler Dekorasyonları içerisinde parke kullanmak üzere yola çıkan...

Kapat