Sponsorlu Reklamlar

Koçtaş’ın yeni KİTAPLIK MODELLERİ ve fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Koçtaş’ın yeni KİTAPLIK MODELLERİ ve fiyatları
27 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.639 kez okundu.

koçtaş kitaplık modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014

Dekorasyonu için yeni bir kitaplık modeline ihtiyaç duyanlar buraya! Sizler için Koçtaş’ın özel kitaplık koleksiyonunu inceledik ve bu koleksiyonda yer alan en kitaplıkları ayaklarınıza kadar getirdik. Yeni nesil tasarımlar ile hazırlanan bu özel kitaplıklar, dekorasyonlarınızın farklı bölümlerine kolaylıkla adapte olabiliyorlar. Çok sevdiğiniz ve yanınızdan ayıramadığınız kitaplarınızı bu özel kitaplıklar ile saklayabilir ve sevdiğiniz kitabınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tasarımcıları tarafından özel detaylar kazandırılarak hazırlanan bu kitaplıklar; dekorasyon tasarımlarınıza görünüm ve işlevsellik anlamında önemli katkılar sağlayabilirler diye düşünüyorum.

koçtaş kitaplık fiyatları

koçtaş kitaplık fiyatları

Farklı tarzlara sahip bu kitaplıklar içerisinden dekorasyonlarınıza en uygun olanı seçerek sizlerde kendinize özel köşeler oluşturabilirsiniz. Bu özel kitaplıklar sadece kitaplarınızı saklamayacak aynı zamanda dekorasyonlarınıza şıklık anlamında da önemli avantajlar kazandırabilecekler. Koçtaş bünyesi altında şu aralar; 82 TL ile 260 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulan bu kitaplıkları BURADAN satın alabilirsiniz.!

koçtaş kitaplık modelleri ve fiyatları

koçtaş kitaplık modelleri ve fiyatları

koçtaş kitaplık modelleri

koçtaş kitaplık modelleri

Bir önceki yazımız olan Lazzoni mobilya 'TELEVİZYON (TV) ÜNİTESİ' modelleri başlıklı makalemizde lazzoni mobilya tv ünitesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Mobilya Örnekleri
Lazzoni mobilya ‘TELEVİZYON (TV) ÜNİTESİ’ modelleri

lazzoni mobilya televizyon tv ünitesi modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları 2013 2014 Dekorasyonların en önemli parçalarından olan televizyon (tv) üniteleri, Lazzoni...

Kapat