Sponsorlu Reklamlar

Kese Kağıdı ve Açık Başak Duvar Rengi Kombinasyonu

Sponsorlu Reklamlar

Kese Kağıdı ve Açık Başak Duvar Rengi Kombinasyonu
18 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.701 kez okundu.

kese kağıdı açık başak duvar renkleri kombine kombinasyonları iç cephe duvar renkleri kombinasyonları

Dekorasyonlara en fazla yakıştığını düşündüğüm iki özel renk olan ‘ kese kağıdı ve açık başak ‘ renklerini ayaklarınıza kadar getirdim. İç dekorasyonlarında duvar rengi anlamında değişime gitmek isteyenlerin, son zamanlardaki genel tercihlerinden olan bu harika renkler, dekorasyonlara kazandırdıkları ile gerçekten etkileyici dekorasyonlar hazırlanabilmesine ön ayak olabiliyorlar. İç dekorasyonlarınızın farklı bölümlerinde yer verebileceğiniz bu harika renkler ile dekorasyonlarınızı çok farklı ortamlara çevirebilir ve dekorasyonlarınızın yeni yapısıyla dışarıdan evlerinize gelenleri etkileyebilirsiniz. Birbirine çok fazla yakışabilen bu iki renk sizin de dekorasyonlarınızı olduğundan daha etkileyici bir görünüme yükseltebilir. Eğer iç cephelerinizde bir farklılığa gitmek istiyorsanız, bu iki rengi bir arada kullanabilir veya bu renkleri tek başlarına da kullanabilirsiniz. Dönemin en moda duvar renkleri olan aşağıdaki alternatifler; Salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, yemek odası vb. evlerinizin hemen hemen tüm bölümleri içerisinde kullanılabilirler diyerek, sizleri aşağıdaki renkler ile karşı karşıya bırakıyoruz. Bu renkleri hemen hemen tüm boya firmalarında bulabilir ve rahatlıkla satın alabilirsiniz.

kese kağıdı duvar boyası rengi

kese kağıdı duvar boyası rengi

açık başak duvar boyası rengi

açık başak duvar boyası rengi

iç cephe renk kombinasyonları açık başak kese kağıdı

iç cephe renk kombinasyonları açık başak kese kağıdı

 

 

Bir önceki yazımız olan Ünlü Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası ( Kataloğu ) başlıklı makalemizde ünlü boya duvar renkleri ve ünlü boya iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Kese Kağıdı ve Açık Başak Duvar Rengi Kombinasyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. murat dedi ki:

    iyi günler kolidorumdaki yolluklar 3boyutlu angora açık kahve renkli duvarları boyamam gerekiyor yeni kese kağıdı yapıyım diyorum sizde nasıl durur yoksa önerebileceğiniz renk varmı teşekkürler.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Ünlü Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası ( Kataloğu )

ünlü boya iç cephe duvar renkleri kartelası kataloğu en güzel iç cephe duvar renkleri 2013 2014 İç cephelerinizde renk anlamında...

Kapat