Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya ‘YEMEK ODALARI’ ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya ‘YEMEK ODALARI’ ve Fiyatları
7 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.362 kez okundu.

kelebek mobilya yemek odası modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları 2013 2014

Dekorasyonlarınızın önemli ve belki de en fazla özen isteyen bölümüdür yemek odalarınız. Bu özel odaları hazırlarken herşeyin en iyisini düşünür ve ortaya kendinize özel bir oda dekorasyonu çıkartmak istersiniz. Bu oda dekorasyonlarını hazırlarken en ufak detaylarına kadar iner ve herşeyin birbirine uyumlu olabilmesi için çabalar sarfedersiniz. Birçoğunuz bu amacınıza rahatlıkla ulaşırken birçoğunuz ise bir türlü istediği bütünlüğü yakalayamaz. İşte burada devreye mobilya firmaları giriyor ve özel tasarımları ile sizleri mağazalarına davet ediyorlar. Bizde trdekor.com olarak bu yazımızda Kelebek mobilya’ya konuk olduk ve bu özel mobilya firmasının hazırladığı yemek takımlarını sizler için yakından inceledik.

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (1)

Modern veya klasik tarzlarda hazırladıkları yeni yemek odası takımları ile her zevke uygun özel seçeneği sunan Kelebek mobilya tasarımcıları, yeni hazırladıkları yemek odası takımlarına öylesine şık ve iddialı detaylar kazandırmışlar ki görür görmez eminim çok etkileneceksiniz.

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (2)

Yemek odası takımlarında şıklığı esas almalarına rağmen tasarımlarına kullanım kolaylığı anlamında da önemli avantajlar sağlayan Kelebek tasarımcıları ortaya gerçekten özel yemek odası takımları çıkartmışlar.

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (3)

Büfe, vitrin, masa, sandalye gibi ürünleri bir konsept şeklinde ya da ayrı ayrı olarakta satan Kelebek mobilya, yemek odanız için aradığınız tüm ürünlere koleksiyonları içerisinde yer vermiş.

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (4)

Kaliteli ürünlerini sektör ortalamalarında fiyatlara satan Kelebek mobilya bu anlamda da ceplerinizi fazla yormuyor.

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (5)

Yeni bir yemek odası dekorasyonu hazırlamak istediğiniz zamanlarda içiniz rahat bir şekilde tercihiniz olabilecek bu harika yemek odaları ile sizlerde kendiniz için çok özel yemek odası dekorasyonları hazırlayabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (6)

Kelebek Mobilya Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları (7)

Bir önceki yazımız olan Weltew Mobilya 'YEMEK ODASI TAKIMI' Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde weltew mobilya yemek odaları ve yemek odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Yemek Odası Dekorasyonu
Weltew Mobilya ‘YEMEK ODASI TAKIMI’ Modelleri ve Fiyatları

weltew mobilya yemek odası takımı modelleri örnekleri tasarımları fiyatları 2013 2014 Weltew mobilya tasarımcıları son zamanların en iddialı yemek odası...

Kapat