Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya ‘YATAK ODASI MODELLERİ’ ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya ‘YATAK ODASI MODELLERİ’ ve Fiyatları
9 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.524 kez okundu.

kelebek mobilya yatak odası modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014

Kelebek tasarımcılarının büyük emekler vererek hazırladıkları yeni nesil ‘yatak odası’ modellerini sizler için yakından inceliyoruz. Kelebek mobilya üreticileri tarafından büyük emekler verilerek hazırlanan bu yatak odası modelleri, bir yatak odası takımından aranan tüm detayları içerisinde barındırıyor. Modern görünümleri ve rahatlık anlamında sundukları avantajları ile dikkat çeken bu yatak odalarının tutkunu olacaksınız.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri (1)

Genel olarak beyaz rengin hakimiyetinde hazırlanmasına rağmen üzerine mor rengin esrarengiz yapısı da eklenen bu özel seri yatak odası gerçekten epey bir etkileyici.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri (1)

Siyah ve kahverengi gibi özel renklerin bir araya getirildiği bu özel serinin etkisi altında kalmamak mümkün değil gibi.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri (2)

Kelebek mobilya’nın özel tasarım yatak odalarından bir tanesi olan bu seriye m71 ismi verilmiş. Modern tasarımı ile dikkat çeken bu özel yatak odası takımı içerisine birçok detay kazandırılmış.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri (3)

Kelebek mobilya tasarımcıları tarafından beyazın iç açıcı yapısı kazandırılarak hazırlanan bu harika yatak odası serisi de gerçekten epey bir etkileyici.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri (4)

Kahve tonları ve beyazın muhteşem uyumu sonucu ortaya çıkartılan bu özel seri de bu anlamda tasarımlar arayanlar için gerçekten ideal bir seçim olabilir.

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Harika 'YATAK ODASI' Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde bellona yatak odası modelleri ve yatak odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Yatak Odası Dekorasyonu
Bellona’dan Harika ‘YATAK ODASI’ Modelleri ve Fiyatları

bellona yatak odası modelleri örnekleri tasarımları fiyatları çeşitleri 2013 2014 Bellona'nın büyük emekler vererek hazırladığı yeni nesil 'yatak odası' tasarımlarını...

Kapat