Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya ‘SEHPA MODELLERİ’ ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya ‘SEHPA MODELLERİ’ ve Fiyatları
21 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.961 kez okundu.

kelebek mobilya sehpa modelleri örnekleri serileri orta sehpaları fiyatları 2013 2014

Dekorasyonların en özel parçalarından olan ve eklendikleri ortamlara bütünlük anlamında büyük avantajlar kazandırabilen ‘sehpalar’ Kelebek mobilya tasarımcıları tarafından öylesine şık ve iddialı seçenekler ile hazırlanmışlar ki gördüğünüz andan itibaren bu özel sehpaların tutkunu olacağınızı ve bu özel parçalardan en az bir tanesini tercih etmek isteyeceğinizi düşünüyorum. Modern görünümler ile ortaya çıkardığı bu özel sehpalarına oldukça şık görünümler kazandıran Kelebek, şıklığın yanında sehpalarına ayrıca işlevsellik anlamında da önemli avantajlar sağlamış. Dekorasyonlar içerisinde genel olarak ikinci plana itilmelerine rağmen her zaman özel bir yere sahip olan sehpaların Kelebek tasarımcıları tarafından hazırlanan alternatiflerine bayılacaksınız!

Kelebek Mobilya Sehpa Fiyatı

Kelebek Mobilya Sehpa Fiyatı

Modern bir tarz ile hazırlanan bu harika sehpa modeli ile dekorasyonlarınıza çok özel bir katkıda bulunabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Sehpa Modeli

Kelebek Mobilya Sehpa Modeli

Değişik bir tarz ile hazırlanan bu özel sehpa tasarımı da dekorasyonlarınıza çok özel bir katkı sağlayabilir düşüncesindeyim.

 

Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri

Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri

İlginç bir tasarım örneği olarak sunulan bu özel parça da sizler için önemli bir alternatif olabilir.

 

Kelebek Mobilya Sehpa

Kelebek Mobilya Sehpa

Daha uzun bir sehpa modeli arayanlar için inanılmaz bir altearnatif olabilecek bu beyaz sehpa tasarımı da Kelebek tasarımcılarının son zamanlarda hazırladıkları en özel tasarımlardan sadece bir tanesi.

 

Yeni Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri

Yeni Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri

Son olarak sunduğum bu özel sehpa tasarımı diğerlerine göre daha fazla ilgi çekici bir yapıya sahip. Alışılagelmiş sehpa tasarımlarının dışına çıkılarak hazırlanan bu harika sehpa modelleri ile dekorasyonlarınıza çok büyük katkılarda bulunabilir ve evlerinize gelen misafirlerinizin ilgisini çekebilirsiniz.

Fiyatları 350 ile 600 TL arasında değişen bu özel sehpalardan herhangi bir tanesine sahip olmak istiyorsanız BURAYA TIKLAMANIZ gerekiyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan İstikbal Koltuk Takımı Modelleri ( Safran ) başlıklı makalemizde istikbal koltuk takımı safran hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Mobilya Örnekleri
Kilim Mobilya’nın ‘KOLTUK TAKIMI’ Modelleri ve Fiyatları

kilim mobilya koltuk takımı modelleri örnekleri tasarımları çeşitleri fiyatları 2013 2014 Sektörün özel isimlerinden bir tanesi olan Kilim, yeni nesil...

Kapat