Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları
7 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.043 kez okundu.

kelebek mobilya koltuk takımı modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları fiyatları 2013 2014

Dekorasyonlarınızın en özel ürünlerinden içerisinde koltuk takımları yer alır. Hatta yeni bir dekorasyon dizayn etmek istediğiniz zamanlarda ilk olarak koltuk takımlarınızı seçer ve diğer mobilyalarınızı da bu ürünlere göre belirlersiniz. Bunun farkında olan mobilya firmaları ise yeni koleksiyonları içerisinde koltuk takımlarına daha fazla yer verirler. Koltuk takımları ve önemlerinden kısaca bahsettikten sonra şimdi sizlere Kelebek mobilya tasarımcılarının sunduğu yeni nesil koltuk takımlarını göstermek istiyorum.

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (1)

Mobilya sektörünün en ileri gelen firmalarından bir tanesi olan ve dekorasyonlar için hazırladığı yeni nesil koltuk takımları ile karşımıza gerçekten önemli seçenekler ile çıkan Kelebek mobilya yeni hazırladığı koltuk modellerine öylesine şık ve iddialı görünümler kazandırmışki modellere baktıkça daha çok etkilenecek ve bu özel parçalardan herhangi bir tanesinin sahibi olmak isteyeceksiniz.

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (2)

Koltuk takımı anlamında karşımıza özel seçenekler ile çıkan Kelebek mobilya, bu özel tasarım ürünlerini 1.400 ile 2.350 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunmuş.

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (3)

Her zevke ve tarza uygun koltuk takımlarını Kelebek tasarımları içerisinde bulabilir ve bu özel ürünler ile çok özel ortamlar yaratabilirsiniz dostlar.

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (4)

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (5)

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (6)

Modern veya klasik aradığınız ne ise Kelebek koleksiyonları içerisinde bulabilir ve dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (7)

Kelebek Mobilya Salon Takımları  (8)

Bir önceki yazımız olan Weltew Mobilya KOLTUK TAKIMI Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde koltuk takımı modleleri ve weltew mobilya koltuk takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Mobilya Örnekleri
Weltew Mobilya KOLTUK TAKIMI Modelleri ve Fiyatları

weltew mobilya koltuk takımı modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014 Dekorasyonların vazgeçilmez parçalarından olan 'koltuk takımları' Weltew mobilya tasarımcıları...

Kapat