Sponsorlu Reklamlar

Kanal D Evim Şahane Dekorasyonları ( Örnekleri )

Sponsorlu Reklamlar

Kanal D Evim Şahane Dekorasyonları ( Örnekleri )
12 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.937 kez okundu.

kanal d evim şahane dekorasyonları modelleri örnekleri banyo mutfak salon oturma odası yatak odası ücretli mi

Kanal D’nin dekorasyon meraklılarını ekran başına kitleyen özel programı Evim Şahane, her geçen gün farklı bir dekorasyonu baştan yaratıyor ve birçok kişinin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. Evim Şahane ekipleri karşılık beklemeden yaptıkları bu işte baya bir yol aldılar ve bugüne kadar sayısı belki de belli olmayan dekorasyonlara imzalarını attılar. Kanal D web sitesi üzerinden aldıkları başvuru formlarını değerlendirip, bu başvurular arasından seçtikleri kişilerin, istedikleri özel odalarını baştan aşağıya yenileyen Evim Şahane ekipleri, bu anlamda  gönülleri fethetmeye devam ediyorlar. Kanal D iç yapım ekiplerinin son zamanlarda ortaya çıkardıkları en özel programlardan bir tanesi olan Evim Şahane, her geçen artan bir hayran kitlesine sahip. Bu yüzden Evim Şahane programına katılım biraz zorlaştı da diyebiliriz. Ama Allah’tan umut kesilmez 🙂 Belki de yapacağınız başvuru ile siz bu değerli yarışmaya seçilecek ve dekorasyonlarınızı baştan yaratma imkanı bulacaksınız? Ben şanssızım bu sıra gelmez diyerek denemeyi sakın bırakmayın ve mutlaka başvuru formunu doldurun….

evim sahane dekorasyonlari

evim sahane dekorasyonlari

EVİM ŞAHANE BAŞVURUSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Evim Şahane ekibinden bahsettikten sonra şimdi sizlere bu ekibin hazırladığı birkaç dekorasyon örneğini sunmak istiyorum. Evim Şahane mimarı Selim Yuhay önderliğinde oluşturulan bu dekorasyon örnekleri cezbedici yapıları ile fazlasıyla dikkat çekiyorlar. Şimdi isterseniz gelin Selim Yuhay ve ekibinin hazırladığı yeni Evim Şahane dekorasyonlarına bir göz gezdirelim.

EVİM ŞAHANE DEKORASYONLARI -1

evim sahane dekorasyonlari 1

evim sahane dekorasyonlari 2

EVİM ŞAHANE DEKORASYONLARI -2

evim sahane dekorasyonlari 3

evim sahane dekorasyonlari 4

EVİM ŞAHANE DEKORASYONLARI -3

evim sahane dekorasyonlari 5

evim sahane dekorasyonlari 6

EVİM ŞAHANE DEKORASYONLARI -4

evim sahane dekorasyonlari 7

evim sahane dekorasyonlari 8

EVİM ŞAHANE DEKORASYONLARI – 5

evim sahane dekorasyonlari 9

evim sahane dekorasyonlari 10

EVİM ŞAHANE DEKORASYONLARI -6

evim sahane dekorasyonlari 11

evim sahane dekorasyonlari 12

Bir önceki yazımız olan Kanal D Evim Şahane Programı Başvuru Formu ve Şartları başlıklı makalemizde evim şahane başvuru formu, evim şahane başvuru şartları nelerdir ve evim şahane başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Evim Şahane
Kanal D Evim Şahane Programı Başvuru Formu ve Şartları

kanal d evim şahane başvurusu formu doldur sonuçları şartları nelerdir formu örneği Kanal D iç yapım ekibi tarafından hazırlanarak sunulan...

Kapat