Sponsorlu Reklamlar

İtalyan Boya Nedir? İtalyan Boya Uygalama Örnekleri

Sponsorlu Reklamlar

italyan boya nedir nasıl uygulanır dekoratif italyan boya uygulaması örnekleri nasıl yapılır video resim

Dekorasyonların yeni gözdesi haline gelen uygulamalardan bir tanesi de yeni yeni ortaya çıkartılan italyan boya uygulamasıdır. Ülkemizde bu isimle bilinen bu uygulama aslında tam olarak boya değil bir yüzey kaplama malzemesidir. Standart boyalar gibi inceltilerek duvarlara uygulanamayan italyan boyalar, standart boyalar gibi duvarlara uygulanamazlar. Bu uygulamalara İtalyan boya denilmesinin temel sebebi ise bu uygulamanın gerçekten İtalya’da keşfedilmesi ve Dünya’ya buradan yayılmasıdır. Teknolojik olarak üretilen bu boyalar, standart boyalardan daha dekoratif yapılara sahipler.

İtalyan boyalar, hayal gücünün sınırlarını aşabilecek kadar fazla çeşitliliğe sahiptirler. İtalyan boyalar eklendikleri ortamlara hem dekoratif bir görünüm sağlarlar hem de daha sağlam bir yapı için ciddi anlamda avantajlar sağlayabilirler. Kolaylıkla yıkanabilen ve temizlenebilen bu uygulamalar, uzun ömürlü yapılarıyla dekorasyonlarınız içerisinde uzun süre durabilirler. Şu aralar İtalya’da birçok mekânda kullanılan bu uygulamayı, bazı Türk şirketleri ülkemize kadar getirmiş ve tüketicilerin beğenilerine sunmuşlar. Kısacası eğer sizde bu tarz bir uygulama ile dekorasyonlarınızı güçlendirme niyetindeyseniz, gözünüz kapalı dekoratif İtalyan boyaları tercih edebilirsiniz. Şimdi isterseniz buyrun gelin bazı İtalyan duvar boyası uygulamalarına birlikte bakalım! Sizler için çok özel dekoratif boya uygulaması seçtik. Ufkunuzu açabilecek bu harika örnekleri mutlaka yakından inceleyelin!

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Dyo Yeni Dış Cephe Duvar Renkleri Kartelası başlıklı makalemizde 2014 dış cephe renkleri, 2014 dyo dış cephe ve 2014 dyo dış cephe duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
2014 Marshall Duvar Renkleri Kartelası ( Kataloğu )

2014 marshall duvar renk kartelası kataloğu en güzel duvar renkleri boyaları kombinasyonları iç dış cephe Boya sektörünün isim yapmış özel...

Kapat