Sponsorlu Reklamlar

İstikbal Yemek Odası Takımları ( Almira ) ve Fiyatı

Sponsorlu Reklamlar

İstikbal Yemek Odası Takımları ( Almira ) ve Fiyatı
20 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.674 kez okundu.

istikbal yemek odası takımı modelleri örnekleri serisi almira fiyatı 2013 2014 

İstikbal’in büyük detaylar kazandırarak hazırladığı özel yemek odası serisi ‘Almira’ ile sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri. Modern bir tasarım ile hazırladığı Almira yemek odası takımı ile bizlere bu anlamda gerçekten önemli bir seri sunan İstikbal, bu özel yemek odası ile yemek odası dekorasyonlarınıza müthiş kazançlar sunacak. Yeni hazırlamak istediğiniz yemek odalarınızına özel bir şıklık ve zenginlik sağlayabilecek Almira yemek odası takımı ile aklınızdaki özel yemek odasını kolaylıkla hazırlayabileceksiniz.

 istikbal Almira Yemek Odası Takımı ve Fiyatı (2)

Siyah ve cevizin birbiriyle harika uyumu neticesinde hazırlanan Almira yemek odası takımı, dekorasyonlarınıza modern bir görsellik katıyor. Almira Yemek Odası Takımı ceviz ve siyah renk kombinasyonu kullanılarak tasarlanmış olup, modern hatlara sahiptir.

istikbal Almira Yemek Odası Takımı ve Fiyatı (3)

Almira yemek odası takımı içerisinde yer alan gümüşlük, vitrin ve compact tv ünitelerinde led aydınlatmalar kullanılarak bu özel seri yemek odasına görsellik anlamında gerçekten özel bir zenginlik kazandırılmış.

istikbal Almira Yemek Odası Takımı ve Fiyatı (4)

Ürünün büfe ünitesinin çekmecesinde bulunmakta olan kaşıklık aparatı ile ürüne fonksiyonelliği zenginleştirilmiştir. Almira Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact tv ünitesi, kitabeli masa ve 6 sandalyeden oluşmaktadır.

istikbal Almira Yemek Odası Takımı ve Fiyatı (6)

Eğer yeni bir yemek odasına ihtiyaç duyuyorsanız sizlerde mutlaka bu özel seriyi değerlendirmeli ve bu modern seçenek ile aklınızdaki özel yemek odasını hazırlamalısınız.

istikbal Almira Yemek Odası Takımı ve Fiyatı (7)

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, İstikbal’in Yemek Odaları ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “yemek odası” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak tasarımlarla tanışmak için içeriye buyrun –> İSTİKBAL YEMEK ODALARI

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri ( Dolce Belleza ) ve Fiyatı başlıklı makalemizde doğtaş dolce belleza yemek odası ve doğtaş yemek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Mutfak Dekorasyonu
Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri ( Dolce Belleza ) ve Fiyatı

doğtaş yemek odası serisi tasarımı takımı modeli örneği dolce belleza fiyatı serisi 2013 2014 Bir Doğtaş 'Exclusive Design' olan ve...

Kapat