Sponsorlu Reklamlar

İstikbal Genç Odası Modelleri ( Valensia )

Sponsorlu Reklamlar

İstikbal Genç Odası Modelleri ( Valensia )
25 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.739 kez okundu.

istikbal valensia genç odası modeli örneği serisi istikbal genç odaları 2013 2014

İstikbal’in genç arkadaşlarımız için hazırladığı en özel genç odalarından bir tanesi olan ‘Valensia’ ile sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri. Erkek çocuklarımız için hazırladığı Valensia genç odasına gerçekten çok özel detaylar kazandıran ve ortaya özellikle sporu seven genç arkadaşlarımız için harika bir seçenek çıkartan İstikbal, hazırlamış olduğu bu harika genç odası konsepti ile gerçekten önemli bir işe imzasını atmış gibi görünüyor. Odasında kendine ait, dolu dolu bir dünya yaratmak isteyenler için mükemmel bir genç odası olabilecek Valensia genç odası, İstikbal’in son zamanlarda hazırladığı en özel genç odalarından sadece bir tanesi.

İstikbal Valensia Genç Odası Takımı ve Fiyatı (1)

İstikbal’in Valensia genç odası, cevizin sıcak dokusu ile açık renklerin harika uyumu ile hazırlanmış. Ranzalı ya da iki ayrı yatak ile tercih edilebilecek Valensia, sürgü kapılı gardırobu, çalışma masası, kitaplığı, şifoniyer ve komodiniyle gençlerin aradığı her şeyi sunuyor. Erkek çocuklarınız için yeni bir genç odası dekorasyonu yaratmak istediğiniz zamanlarda gönlünüz rahat bir şekilde tercih edebileceğiniz Valensia genç odası ile inanın bana çok ama çok özel bir genç odası dekorasyonu yaratabileceksiniz sevgili dostlar.

İstikbal Valensia Genç Odası Takımı ve Fiyatı (3)

İstikbal Valensia Genç Odası Takımı ve Fiyatı (4)

İstikbal Valensia Genç Odası Takımı ve Fiyatı (5)

İstikbal Valensia Genç Odası Takımı ve Fiyatı (6)

İstikbal Valensia Genç Odası Takımı ve Fiyatı (7)

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Genç Odası Modelleri ( Pasifica ) ve Fiyatı başlıklı makalemizde doğtaş genç odası modelleri ve doğtaş pasifica genç odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genç ve Çocuk Odaları
İstikbal Genç Odası Modelleri ( VERA ) ve Fiyatı

istikbal genç odası modelleri serisi vera örneği konsepti yeni nesil 2013 2014  İstikbal'in genç arkadaşlarımızın isteklerini büyük özveriler ile işlediği...

Kapat