Sponsorlu Reklamlar

İstibak Yatak Odası Modelleri ( Futuro ) ve Fiyatı

Sponsorlu Reklamlar

İstibak Yatak Odası Modelleri ( Futuro ) ve Fiyatı
25 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.316 kez okundu.

istikbal yatak odası modelleri örnekleri fiyatları çeşitleri 2013 2014 

İstikbal tasarımcılarının son zamanlarda hazırladıkları en iddialı yatak odası konseptlerinden bir tanesi olan Futuro ile sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri. Beyaz rengin hakimiyetinde hazırladığı yeni nesil yatak odası Futuro’ya çok büyük detaylar yükleyen ve bu şekilde karşımıza çok özel bir yatak odası ile çıkan İstikbal, bu özel serisi ile yatak odalarımıza gerçekten çok büyük katkılar sağlayacak diye düşünüyorum. Futuro Yatak Odası Takımı tamamen beyaz rengin hakim olduğu bir ürün olup, yer yer kullanılan ceviz rengi ile de tasarım desteklenmiştir. Ceviz rengin kullanıldığı kapaklardaki dalgalı uygulama ile de ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş şık ve modern bir tasarıma sahiptir.

istikbal futuro yatak odası takımı ve fiyatı (3)

istikbal futuro yatak odası

İstikbal’in özel bir tasarım ile hazırladığı Futuro yatak odası serisinin, sürgü kapaklı gardırop kapağı senkronize kapak olarak bilinen üç parçadan oluşmakta olup, en sağ veya en soldaki kapak açılmaya başlandığında ortadaki kapakğı, açılan kapakla birlikte senkronize bir şekilde hareket ederek açılmaktadır. Ayrıca Futuro Yatak Odası, sürgü kapılı, 5 ve 4 kapılı gardırop, 150’lik, 160’lık başlık, tuvalet masası, tuvalet aynası, komodin, şifonyer ve puf ünitelerinden oluşmaktadır. Kısaca, bir yatak odasından aranan tüm detayları bulabileceğiniz Futuro yatak odası ile istediğiniz yatak odalarını rahatlıkla hazırlayabileceğinizi söylemek istiyoruz. İstikbal Futuro yatak odasının fiyat bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

istikbal futuro yatak odası takımı ve fiyatı (4)

istikbal futuro yatak odası

istikbal futuro yatak odası takımı ve fiyatı (5)

istikbal futuro yatak odası

istikbal futuro yatak odası takımı ve fiyatı (6)

istikbal futuro yatak odası

istikbal futuro yatak odası takımı ve fiyatı (7)

istikbal futuro yatak odası

Bir önceki yazımız olan İndirimli Yatak Odası Takımı Fresno ( Doğtaş Mobilya'dan ) başlıklı makalemizde doğtaş yatak odası modelleri ve indirim yatak odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Yatak Odası Dekorasyonu
Merinos ‘Vip’ YATAK ODASI MODELLERİ Çok Şıklar!

merinos vip yatak odası modelleri örnekleri fiyatları çeşitleri 2013 2014 Merinos'un Vip koleksiyonu altında sunduğu yeni yatak odası modelleri ile...

Kapat