Sponsorlu Reklamlar

Filli Boya Renk Kataloğu ( Kartelası ) 2013 – 2014

Sponsorlu Reklamlar

Filli Boya Renk Kataloğu ( Kartelası ) 2013 – 2014
18 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.691 kez okundu.

filli boya renk kataloğu kartelası renk çeşitleri fiyatları iç cephe boyaları 2013 2014

Boya sektörünün ileri gelen firmalarından bir tanesi olan Filli boya, 2013 – 2014 yılı için sunduğu yeni renk kartelasını sizler için yakından inceliyor ve evlerinizi baştan aşağıya değiştirmek istediğiniz zamanlarda işlerinizi kolaylaştırabilecek bu harika çeşitleri beğenilerinize sunuyoruz. Filli boyanın büyük bir çalışma neticesinde ortaya çıkardığı bu özel boyalar, dekorasyon tasarımlarınıza büyük katkılar sağlarken, dekorasyonlarınızın çehresini direkt olarak değiştirecekler. Yeni sezon ile birlikte ürettiği birbirinden özel ve keyifli renk çeşitleri ile karşımıza çıkan Filli boya, bu özel serileri ile yine ilk tercihler içerisinde yerini alacakmış gibi görünüyor. Şimdi dilerseniz buyrun Filli boyanın 2013 – 2014 yılları için hazırladığı yeni özel boya kataloglarına birlikte bakalım ve bu özel renkleri hep birlikte daha yakından inceleyelim.

Aurora Renk Kataloğu;

filli boya 2013 2014 renk çeşitleri

Aurora ismi verilen bu özel renk kataloğu serisi Jimi Hendrix imzası taşıyor. Tasarımcısının ‘şimdi müsadenizle gökyüzünü öpeceğim’ sloganı ile hazırladığı Aurora renk kataloğu gerçekten özel seçenekleri içerisinde barındırıyor. Aurora’nın renkleri, ışık tasarımına öncelik ve ağırlık verilen showroom, vitrim platformları, renkli ve aydınlık bir atmosfer sunmak isteyen kafeler gibi mekânlarda kullanılabilirler.

Prismatic Renk Kataloğu;

filli boya renk kartelası

Prismatic grubu motivasyonu arttıran renkleriyle showroom ve mağaza vitrinleri için olduğu kadar yaşam alanları için de uygundur. Fakat  özellikle ikili ya da üçlü kombinasyonlar şeklinde kullanıldığında gençler için düşünülmüş mekânların ve evlerde gençlerin yaşadığı odaların dinamizmi ve enerjisini arttıracaktır.

Aqua Renk Kataloğu

filli boya renk kataloğu

Aqua kataloğunun renkleri, birbirlerinin daha açık ya da daha koyu yansımaları olarak düşünülmüşlerdir. Parlaklık ve serinlikleriyle hemen akla banyo ve mutfağı , yani ıslak mekanları getirseleler de aslında ‘Akdenizli’ bir tarzı olsun ve yaz enerjisini yansıtsın istenen tüm mekanlar içerisinde rahatlıkla kullanılabilirler.

Qatsi Renk Kataloğu

filli boya renkler 2013 2014

Qatsi ismini alan bu özel seri renk kataloğu da birbirinden özel renk çeşitlerini içerisinde barındırmakta.  Stüdyolar, salonlar ve lof mekanları, tasarımı iyice vurgulanması istenen mekânlar, ara bölümlerden çok ana bölümler, showroom ve geniş mağaza mekânlarıyla birlikte galeriler Qatsi boya çeşitleri ile kolaylıkla renklendirilebilirler.

Wabi Renk Kataloğu

filli boya yeni renk kartelası

Filli boya’nın Wabi ismini verdiği özel renk kataloğu içerisinde de birbirinden özel renk çeşitleri yer almakta. Wabi renk kataloğu içerisinde yer alan özel renk çeşitleri ile yaşam alanlarınıza doğallık
ve müthiş bir uyum katabilir ve bu şekilde gerçekten çok özel ortamlara sahip olabilirsiniz. Bu katalogda yer alan renk çeşitleri özellikle; butik oteller, showroomlar, vitrin mekanlarında ve tabii ki yine yaşam alanlarının giriş ve koridorlarında kullanılabilir.

Filli boyanın yeni 2013 2014 renk kataloglarını sizler için incelemek istedik. Umarız bu özel yazımızı beğenmişsinizdir. Evlerinizi baştan aşağıya değiştirmek istediğiniz zamanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz Filli boya renklerini sakın kaçırmayın diyorum ve bu özel renkler hakkında yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Duvar Rengi ve Mobilya Uyumu Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde duvar rengi ve mobilya uyumu ve duvar rengine göre mobilya seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Duvar Rengi ve Mobilya Uyumu Nasıl Olmalı?

duvar rengi ve mobilya uyumu nasıl olmalı duvar rengine göre mobilya seçimi Özel bir dekorasyon hazırlamak isteyenlerin en fazla zorlandıkları...

Kapat