Sponsorlu Reklamlar

FİLDİŞİ Duvar Boyası Rengi İle Temiz ve Şık Ortamlar!

Sponsorlu Reklamlar

FİLDİŞİ Duvar Boyası Rengi İle Temiz ve Şık Ortamlar!
12 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.684 kez okundu.

fildişi rengi duvar boyası nasıldır tonu en güzel iç cephe duvar renkleri 2013 2014

Dekorasyonların en gözde renklerinden bir tanesi ile tanıştırmak istiyorum sizleri. İç dekorasyonlarında duvar rengi anlamında değişime gitmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen ve eklendikleri ortamlara gerçekten harika bir görünüm kazandırabilen bu rengin adı; fildişi duvar boyası rengi.  Dekorasyonların farklı bölümlerine eklenebilen ve eklendikleri ortamların seviyesini bir anda ileriye taşıyabilen bu harika renk, gerçekten çok etkileyici diye düşünüyorum. Farklı renkler ile de kolaylıkla kombine edilebilen fildişi duvar boyası rengi, özellikle salon, oturma odası, yemek odası ve yatak odası gibi mekânlarınıza harika katkılar sağlayabilir. Hele hele bu rengi, kendisine uygun mobilyalar ile desteklediğinizi düşünün 🙂 İşte o zaman bu renge aşık olacaksınız.

fildişi duvar boyası rengi

fildişi duvar boyası rengi

fildişi ve başak rengi duvar boyası

fildişi ve başak rengi duvar boyası

 

Bir önceki yazımız olan Ünlü Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası ( Kataloğu ) başlıklı makalemizde ünlü boya duvar renkleri ve ünlü boya iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Bu Yılın En MODA Duvar Renkleri ( iç ve dış cephe )

en moda duvar renkleri en fazla tercih edilen duvar renkleri iç ve dış cephe duvar renkleri İç veya dış dekorasyonlarının...

Kapat