Sponsorlu Reklamlar

Exclusive Yeni Nesil Genç Odası ( Doğtaş Mobilya’dan )

Sponsorlu Reklamlar

Exclusive Yeni Nesil Genç Odası ( Doğtaş Mobilya’dan )
10 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.870 kez okundu.

exclusive yeni nesil genç odası tasarımı fiyatı ne kadar özellikleri 2013 2014 

Doğtaş’ın ‘seçkin bir yaşamın başlangıç noktası’ sloganı ile tanıttığı yeni nesil genç odası serisi ‘Exclusive’ ile sizlerleyiz dostlar. Doğtaş tasarımcılarının son zamanlarda hazırladıkları en özel genç odası serilerinden bir tanesi olan Exclusive, sunduğu özel imkanları sayesinde genç arkadaşlarımızın daha keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilecek bir şekilde ortaya çıkartılmış. Bir genç odası takımından aranan tüm detayları fazlasıyla bulabileceğiniz bu modern tasarımın etkisi altında kalacaksınız.

doğtaş exclusive yeni nesil odası takımı ve fiyatları (1)

Ürününe sonuna kadar güvenen Doğtaş bu özel seri genç odasına ‘7 yıl’ gibi uzun bir süreyi kapsayan garanti vermiş. Sağlamlık açısından büyük kazançlar sunulan bu özel seri daha uzun süreli kullanım imkanları sunabiliyor.

doğtaş exclusive yeni nesil odası takımı ve fiyatları (2)

Exclusive serisine; çarpmaları ve gece karanlıktaki kazaları önlemek amacıyla kullanılmak üzere karyola altı çevresine gizlenmiş fotoselli ışık fonksiyonu sunan Doğtaş bu anlamda da özel bir işe imzasını atmış gibi görünüyor. Ayrıca Exclusive’nin çekmecelerinde, firenli çekmeli (slide system) kullanılarak bu özel seriye rahatlık anlamında da özel avantajlar sağlanmış.

doğtaş exclusive yeni nesil odası takımı ve fiyatları (3)

Exclusive serisi içerisinde yer alan dolapta alüminyum çamaşır ve gömlek çekmeceli özellikler bulunuyor. Ayrıca bu özel dolabın içerisinde led aydınlatmalı askılar yer almakta. Ayrıca Doğtaş tasarımcıları tarafından çok fonksiyonlu, kullanışlı kitaplık modülü ve hareketli masası ile tüm ihtiyaçlara cevap veren bir çalışma masası da yer alıyor.

doğtaş exclusive yeni nesil odası takımı ve fiyatları (4)

Doğtaş’ın bu özel serisini tanıttıktan sonra sizlere bu özel seriyi satın alabileceğiniz aracı linki sunuyoruz. Dostlar eğer bu özel seri yeni genç odasını tercih etmek istiyorsanız BURAYI TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Yeni Nesil (Çocuk) Odası Modeli Blue Bird başlıklı makalemizde doğtaş çocuk odası blue bird hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genç ve Çocuk Odaları
Doğtaş Yeni Nesil (Çocuk) Odası Modeli Blue Bird

 doğtaş çocuk odası serisi modeli örneği tasarımı blue bird fiyatı 2013 2014 Doğtaş'ın büyük emekler vererek hazırladığı yeni nesil 'çocuk'...

Kapat