Sponsorlu Reklamlar

Evlerinizi Bu Parke Modelleri İle Baştan Yaratın!

Sponsorlu Reklamlar

Evlerinizi Bu Parke Modelleri İle Baştan Yaratın!
11 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.282 kez okundu.

parke modelleri örnekleri çeşitleri fiyatlar lamine laminant parkeler 2013 2014

laminant parke modelleri

laminant parke modelleri

Ev veya ofis dekorasyonlarının en önemli parçalarından olan ve tamamlayıcılık anlamında büyük bir rol üstlenen parkeler, son zamanlarda birbirinden farklı tasarımlar ile tüketicilerin beğenilerine sunuluyorlar. Çeşitliliğin artması hem aradığını bulabilme hem de fiyatlar konusunda gerçekten iyi oldu. Firmalar sektöre ürün yetiştireyim derken birbirleriyle yarışıyor, bu şekilde de ortaya ucuz ve kaliteli ürünler çıkıyor. Bu da ister istemez tüketicinin işine geliyor. Yazımınızın başında da belirttiğimiz gibi ev ve ofislerin en özel parçalarından olan parkeler, mekânlara gerçekten büyük katkılarda bulunurlar. Üç çeşit tasarım ile hazırlanan parkeler; lamine, masif ve laminat diye adlandırılıyorlar. Bu parkelerin hepsinin ayrı ayrı birçok alıcısı var ama aralarında genellikle en fazla tercih edilen masif parkeler oluyor. Hammaddesi ahşap olan bu parke modeli diğerlerine göre oldukça uzun bir ömre sahiptir. Leke tutmama özelliği, ses ve ısı izalasyonu sağlaması gibi etkileri masif parkeleri diğerlerinin biraz daha önüne çıkartabiliyor. Lamine parke gelişen dünyada fazla ağaç kullanımının önüne geçmek için yapılmıştır. Daha az ağaç kullanımı ile oluşan bu parkeler masif parkeye göre daha kısa sürede zemine döşenmektedir. Laminat parke ise kullanımı yoğun olan zeminlere uygulanmaktadır. Yıpranan Laminat parke hemen hızlı bir şekilde değiştirilmektedir. Parke çeşitleri hakkında da konuştuktan sonra şimdi sizleri yeni nesil tasarımlar ile hazırlanan harika parkeler ile karşı karşıya bırakıyorum. Umarım bu özel çeşitleri beğenirsiniz.

laminat parke modelleri ve renkleri

laminat parke modelleri ve renkleri

parke fiyatları

parke fiyatları

parke modelleri renkleri

parke modelleri renkleri

parke modelleri ve fiyatları

parke modelleri ve fiyatları

parke modelleri

parke modelleri

parke renkleri

parke renkleri

Bir önceki yazımız olan Tavan Dekorasyon ( Önerileri ) Örnekleri başlıklı makalemizde tavan dekorasyon önerileri ve tavan dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Modern Salon Dekorasyon Örnekleri ( Modelleri )

modern salon dekorasyon önerileri örnekleri modelleri çeşitleri 2013 2014 Bu yıl salon dekorasyonlarında modern yapılar daha fazla ön plana çıkıyor...

Kapat