Sponsorlu Reklamlar

Evim Şahane’nin Yaptığı Yatak Odaları Dekorasyonları

Sponsorlu Reklamlar

evim şahane yatak odası dekorasyonları modelleri evim şahane başvuru formu

Kanal D’nin dekorasyon programı Evim Şahane evlere konuk olmaya ve evlerin istenilen bir bölümünü baştan yaratmaya devam ediyor. Şanslı kişilerin dekorasyonlarının farklı ve isteğe bağlı bölümlerini baştan aşağıya yenileyen ve kişilerin hayallerini gerçeğe dönüştüren Evim Şahane ekibi her geçen gün farklı bir dekor oluştururken sizler için bu dekorlar içerisinden ‘yatak odalarını’ seçtik ve baştan yaratılan yatak odalarının eski ve yeni hallerini ayaklarınıza kadar getirdik. Kanal D’nin resmi internet sitesi üzerinden form dolduran şanslı kişilerin evlerine giden ve onların yatak odalarını baştan yaratan Evim Şahane ekibinin yeni ortaya çıkardığı yatak odalarından birkaç tanesini beğenilerinize sunuyoruz. Gelin Evim Şahane ekibinin ortaya çıkardığı yeni yatak odalarına birlikte bakalım ve bu özel dekorları yakından inceleyelim.

Dekorasyon konusunda meraklı olan ve sürekli olarak farklı programları takip edenlerin şu aralar tutkunu oldukları Evim Şahane programı şahsen benim de çok hoşuma gidiyor. Çünkü bu ekip şanslı kişilerin dekorasyonlarını baştan yaratırken hiçbir şekilde maddi bir geri dönüş beklemiyor.

kanal d evim şahane başvurusu

 

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Banyo Dekorasyonları ( Öncesi ve Sonrası ) başlıklı makalemizde evim şahane, evim şahane banyo ve evim şahane banyo dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri

evim sahane Yatak odasi
Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Evim Şahane’nin Yaptığı Yatak Odaları Dekorasyonları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. zeynep yıldız dedi ki:

    yatak odasında koyu renk kullanmayın. sade her zaman güzeldir. göz yormaz

Sayfa başına git
Daha fazla Evim Şahane
Evim Şahane Banyo Dekorasyonları ( Öncesi ve Sonrası )

evim şahane banyo dekorasyonları modelleri örnekleri yapılış izle yenileme Kanal D'nin dekorasyon programı Evim Şahane, dekorasyon tutkunu kişilerin uzun zamandır...

Kapat