Sponsorlu Reklamlar

Evim Şahane’nin Tv ve Duvar Ünitesi Modelleri

Sponsorlu Reklamlar

evim şahane tv duvar ünitesi modelleri görselleri evim şahane selim yuhay’ın yaptığı duvar üniteleri

Dekorasyon tutkunlarının hiçbir zaman vazgeçemedikleri dekorasyon programlarından olan Evim Şahane, adım adım ilerlediği dekorasyon programlarıyla ihtiyaç sahiplerinin evlerini yenilemeye devam ederken biz de programı sizler için yakın mercek altına alıyor ve şimdi de sırayı program içerisinde Selim Yuhay ve ekibi tarafından hazırlanan yeni tv ve duvar ünitelerine vermek istiyoruz. Gittikleri evlerde biraz ev sahiplerinin isteklerine biraz da kendi yaratıcılıklarına dayanarak evler içerisine büyük ustalıklar ile kazandırdıkları tv ve duvar üniteleriyle dekorsyonları gerçekten çok etkileyici işlere imzalarını atan Selim Yuhay ve ekibi gerçekleştirdikleri bu harika dekorasyon tasarımlarıyla büyük tebrikleri hak ediyorlar diye düşünüyorum.

Tv ve duvar ünitesi konusunda önemli tasarımlar hazırlayan ekibin son zamanlarda hazırladıkları birkaç tv ve duvar ünitesini sizler için derledik ve bu harika dizayn örneklerini ayaklarınıza kadar getirdik. Programı izlerken kaçırdığınız bu harika uygulamalara dilerseniz aşağıdaki galerimizden bir göz atabilir ve bu harika tasarım uygulamaların şıklığının farkına varabilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamalardan bir tanesini kendinize rol model olarak seçebilir ve benzer bir yapıyı kendi dekorasyonlarınıza da eklettirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane'nin Yaptığı Mutfak Dolabı Modelleri başlıklı makalemizde evim şahane mutfak değişimi, evim şahane mutfak dolabı ve evim şahane mutfak dolap kapakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Evim Şahane
Evim Şahane’nin Yaptığı Mutfak Dolabı Modelleri

kanal d evim şahane mutfak dolabı modelleri örnekleri evim şahane mutfak dekorasyonları 2014 Kanal D Evim Şahane ekibi tarafından hazırlanmış...

Kapat