Sponsorlu Reklamlar

En Güzel Lamine Parke Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

En Güzel Lamine Parke Modelleri ve Fiyatları
9 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.804 kez okundu.

lamine parke modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları fiyatları 2013 2014 zemin dekorasyonları

Dekorasyon tasarımlarında değişime gitmek isteyen ve daha uzun ömürlü ve aynı zamanda daha şık zeminler hayal edenler, sizin için en iyi alternatif yine lamine parkeler olacak!  Dekorasyonlarınızı sınıf atlattırabilecek olan lamine parkeler, hem şıklık hem de rahatlık anlamında sağlayacakları avantajları ile yapılarınızı bir iki seviye ileri taşıyabilirler. Tamamen doğal olan ve %100 organik bir şekilde ana maddesi olan ağaçtan üretilen lamine parkelerin, sağlık açısından herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Son zamanların zemin döşeme konusundaki en ideal seçimlerinden olan lamine parkeleri sizde tercih edebilir ve zeminlerinizi bu harika parkeler ile kolaylıkla baştan çıkartan bir seviyeye çıkartabilirsiniz.

Lamine Parkenin Özellikleri:

Üst katman optimum 4 mm ağaç
Orta katman 8 mm ağaç
Alt katman 2 mm ağaç

lamine parke modelleri

lamine parke modelleri

Bir üstteki paragramında da belirttiğim gibi mekânlarınıza hem şıklık hem de rahatlık anlamında harika detaylar sunabilecek olan lamine parkeleri kesinlikle kaçırmamalı ve dekorasyonlarınızı zemin anlamında değişime sokmak istediğiniz zamanlarda bu ürünlerden yardımlar almalısınız. Farklı tasarım firmalarının yeni koleksiyonları içerisinde sundukları lamine parkelerin en ideal seçeneklerini ayaklarınıza kadar getirdik. Bu ürünleri kendinize örnek olarak seçebilir ve benzer tasarımları dekorasyonlarınıza yansıtabilirsiniz.

lamine parkeler

lamine parkeler

yeni lamine parke

yeni lamine parke

sudan etkilenmeyen lamine parkeler

sudan etkilenmeyen lamine parkeler

 

Bir önceki yazımız olan Deck Döşeme Modelleri ve Fiyatları ( Özel Tasarımlar ) başlıklı makalemizde deck döşeme modelleri ve deck döşemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Koçtaş ( Lamine, Laminant, Masif ) Parke Modelleri ve Fiyatları

koçtaş lamine laminant masif parke modelleri örnekleri fiyatları 2013 2014 Dekorasyonlarını zemin konusunda yenilemek isteyenleri Koçtaş'ın yeni parke modelleri ile...

Kapat