Sponsorlu Reklamlar

En Güzel Büyük Ev Dekorasyonları ve Fikirleri 2016

Sponsorlu Reklamlar

Büyük mekanların dekorasyonu her zaman diğer alanlara bakarak daha kolay olmuştur. Ancak bu kolaylığı dezavantaja çevirmek yapılan tercihleri ile mümkündür. Örneğin bir mekan büyük diye kullanılan her eşyada desen, taş, yoğun renk kullanımı mekanın kalabalık ve göz yorucu olmasına sebebiyet verebilir. Büyük alanlarda kullanılan eşyaların büyüklüğü fazla önem arz etmez. Ancak yapmanız gereken kendinize bir tarz belirlemektir. Örneğin modern tarzda ki eşyaların, klasik tarzda ki eşyalarla kullanılması yanlıştır.

Büyük mekanlarda canlı renklerin kullanımı oldukça doğaldır. Ancak canlı renkler kullanılırken her ayrıntı da gözlüyorum bir renk kullanılmamalıdır. Örneğin açık renkte bir halı tercih edebilirsiniz, ve kullanacağınız aksesuarlar koyu renkte veya parlak ayrıntıları bulunan eşyalar olabilir.Bu dengenin sağlanması dekorasyon açısından oldukça önemlidir.

Büyük mekanların aydınlatılması oldukça önemlidir. Kullandığınız amaca uygun aydınlatma çeşitleri belirlemelisiniz. Örneğin dinlenmek istediğiniz bir mekanda kullanacağınız aydınlatma yüksek bölümü olmamalıdır. Eğer bir yeri kitap okumak gibi dikkat gerektiren işlerinizi yapmak için kullanıyorsanız bu mekanda beyaz ışık tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Evinize Çok Yakışacak Dekoratif Duvar Saatleri başlıklı makalemizde 2016 duvar saat modelleri, 2016 duvar saatleri ve fiyatları ve duvar saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Ev Dekorasyonu
Evinize Çok Yakışacak Dekoratif Duvar Saatleri

Duvar saatleri biz insanlar için , dekorasyon adına yıllardır değişmemiş bir örnektir. Geçmiş yıllardan beridir, yani dekorasyon çıktığından beri, duvar...

Kapat