Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Yeni Nesil (Çocuk) Odası Modeli Blue Bird

Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Yeni Nesil (Çocuk) Odası Modeli Blue Bird
8 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.571 kez okundu.

 doğtaş çocuk odası serisi modeli örneği tasarımı blue bird fiyatı 2013 2014

Doğtaş’ın büyük emekler vererek hazırladığı yeni nesil ‘çocuk’ odası serisi ‘Blue Bird’ ile sizlerleyiz. Doğtaş tasarımcıları tarafından kız çocukları için hazırlanan ve özel tasarımı sayesinde epey bir dikkat çekici olan ‘Blue Bird’ çocuk odası, içerisinde yer alan özel ürünleri sayesinde gerçekten önemli bir şekilde ortaya çıkartılmış gibi görünüyor. Blue Bird serisi çocuk odasını ‘küçük kız ve mavi kuş aynı hikayede’ sloganı ile tanıtan Doğtaş’ın bu özel seri oda takımına bayılacaksınız.

doğtaş blue bird yeni nesil odası ve fiyatları (1)

Kız çocuklarının çok sevdikleri ‘pembe’ rengi bu özel oda takımı içerisinde sıklıkla kullanan Doğtaş, pembe rengin ilgi çekici yapısını kullanmış. Kız çocuklarınız için hazırlamak istediğiniz özel oda dekorasyonlarınız içerisinde kullanabileceğiniz bu özel seri çocuk odası takımını kaçırmamalısınız diye düşünüyorum.

doğtaş blue bird yeni nesil odası ve fiyatları (2)

Sektörde bir ilki gerçekleştirerek bu özel serisinde 7 yıl garanti imkanı sunan Doğtaş, bu özel çocuk odası serisine kadar güvendiğini gözler önüne seriyor.

doğtaş blue bird yeni nesil odası ve fiyatları (3)

Blue Bird çocuk odası takımında büyük bir kampanyaya giderek bu özel serisini %30 indirimle satışa sunan Doğtaş, bu özel serisi ile sizleri mağazalarına bekliyor.

doğtaş blue bird yeni nesil odası ve fiyatları (4)

Bir önceki yazımız olan Weltew Mobilya 'GENÇ VE ÇOCUK ODASI' Modelleri başlıklı makalemizde weltew mobilya çocuk odaları ve weltew mobilya genç odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genç ve Çocuk Odaları
Weltew Mobilya ‘GENÇ VE ÇOCUK ODASI’ Modelleri

weltew mobilya genç çocuk odası modelleri koleksiyonları serileri fiyatları 2013 2014 Weltew Mobilya tasarımcıları tarafından hazırlanan en özel 'genç ve...

Kapat