Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ( Lucida ) ve Fiyatı

Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ( Lucida ) ve Fiyatı
17 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.342 kez okundu.

doğtaş salon takımı modeli örneği tasarımı serisi lucida fiyatı ne kadar 2013 2014

Doğtaş’ın ‘Trend Collection‘ tasarımı Lucida salon takımı ile sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri. ‘Sadece bir koltuk takımı mı? Asla…’ şeklinde nitelendirerek salon takımı anlamında önemli bir seriye imzasını attığı açıkca belli eden ve hazırladığı bu özel salon takımı ile dekorasyonlarınıza büyük katkılar sunacağını açıkca belli eden Doğtaş, şahsım adıma konuşayım bu özel tasarımı ile dekorasyonlarınıza gerçekten büyük katkılar sağlayabilir. Son zamanlarda hazırladığı özel serileri arasından kolaylıkla sıyrılayabilecek 3 4 tasarımdan bir tanesi olan Lucida’yı eminim sizlerde çok beğeneceksiniz.

Doğtaş Lucida Salon Takımı ve Fiyatı (1)

Doğtaş’ın Lucida salon takımı, uyum içinde tasarlanan özgün modül seçenekleriyle zengin kullanım alternatifleri sunan özel bir salon takımı serisi olarak göze çarpıyor. Ayrıca Lucida salon takımı, farklı berjer alternatifleriyle kolaylıkla kombine edilebilirken, çok sayıda dekorasyon seçeneği üretilmesine olanak sağlayabiliyor.

Doğtaş Lucida Salon Takımı ve Fiyatı (2)

Doğtaş’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de sırtta kullanılan mekanizma sayesinde kolayca açılıp konforlu bir yatağa dönüşen, iki bağımsız parça olarak kademeli şekilde kullanılabilen üçlü seçeneği içerisinde barındırıyor. Doğtaş’ın bu özel tasarımı içerisinde aynı zamanda kol yastıklarını kolaylıkla takıp çıkartabilmeyi ve yatağı daha da genişletmeyi sağlayan patex sistemi kullanılmış. Doğtaş’ın Lucida serisi içerisinde alanı büyük gösteren ve şık bir dizayn elemanı özelliği taşıyan yüksek, krom ayaklar da yer alıyor.

Doğtaş Lucida Salon Takımı ve Fiyatı (3)

Doğtaş’ın Lucida ismini verdiği yeni salon takımı ile sizlerde dekorasyonlarınıza çok büyük katkılar sağlayabilir ve bu özel salon takımının desteği ile salonlarınıza kıyak geçebilirsiniz.

Doğtaş Lucida Salon Takımı ve Fiyatı (4)

Dekorasyonlarınıza hem şıklık hem de rahatlık anlamında çok büyük avantajlar kazandırması muhtemel Lucida salon takımı ile sizlerde dekorasyonlarınıza çok büyük katkılarda bulunabileceksiniz dostlarım. Modern yapısı ile dekorasyonlarınızın çehresini değiştirebilecek Lucida salon takımının tutkunu olacaksınız.

Doğtaş Lucida Salon Takımı ve Fiyatı (5)

Doğtaş bünyesi altında uygun fiyatları ile sizleri bekleyen Lucida salon takımını sakın kaçırmayın diyorum ve sizleri bu özel salon takımı ile karşı karşıya bırakıyorum. Seçeceğiniz tasarımlarda modernlikten yanaysanız bu harika tasarımı mutlaka değerlendirmelsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mondi Delux Takım Modelleri ( Royal ) Serisi başlıklı makalemizde mondi delux takım modeli royal ve mondi royal delux takım hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Ev Tekstili, Mobilya Örnekleri
Aldora Mobilya’nın Berjer Modellerini Çok Seveceksiniz!

aldora mobilya berjer modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları 2013 2014 fiyatları Dekorasyonlar içerisinde tamamlayıcı rol üstlenen 'berjerler' olmazsa olmaz mobilya parçalarındandırlar....

Kapat