Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Passione Yemek Odası Takımı ve Fiyatı

Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Passione Yemek Odası Takımı ve Fiyatı
8 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.735 kez okundu.

doğtaş yemek odası takımı modelleri serisi passione fiyatı 2013 2014

Doğtaş’ın ‘doğal çizgilerle salonunuza hareket gelsin’ sloganı ile duyurduğu ve şu aralar %40 gibi büyük bir indirim ile satışa sunduğu ‘Passione’ yemek odası takımını sizler için yakından inceledik ve bu özel tasarım yemek odası takımını ayaklarınıza kadar getirdik dostlar. Bir Doğtaş Özel Seri tasarımı olan ve her anlamda harika diye nitelendirilebilecek özel bir tasarıma sahip olan Passione yemek odası takımını görür görmez çok etkileneceksiniz.

doğtaş Passione yemek odası takımı ve fiyatları (1)

Passione yemek odası takımının modül gövdeleri, Doğtaş’a özel ceviz ve çizgi desen özellikli lake (gri-kahve) malzeme birlikteliğiyle oluşturulmuş. Yeni nesil kendiliğinden kapanabilen stoplu menteşe sistemine sahip olan bu özel seri bu anlamda sağladığı kullanım kolaylığı ile gerçekten önemli bir tasarıma sahip gibi görünüyor.

doğtaş Passione yemek odası takımı ve fiyatları (2)

Yine sektörde bir ilke imza atarak bu özel seri yemek odasını 7 yıl garantili bir şekilde satışa sunan Doğtaş’ın Passione ismini verdiği yemek odası serisini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

doğtaş Passione yemek odası takımı ve fiyatları (3)

Passione serisi içerisinde diğer yemek odası takımlarında fazla kullanılmayan ithal fren ve stop özellikli çekmece raylar kullanılmış. Özel tasarım ahşap ayaklı masa ve şık metal kulplar yine bu özel tasarımın içerisinde yer alan harika detaylardan.

doğtaş Passione yemek odası takımı ve fiyatları (4)

Son olarak; bir yemek odası takımından aradığınız tüm detayları ve hatta fazlasını bulabileceğiniz bu harika seriyi sizlerde mutlaka değerlendirmeli ve bu özel seri ile hazırlayacağınız özel yemek odalarınızda keyfinize bakmalısınız 🙂 Evlerinize gelen misafirlerinizi etkileyebilme anlamında sizlere büyük avantajlar sunması muhtemel bu yemek odası ile misafirlerinize unutmayacakları bir misafirlik yaşatabilirsiniz.

doğtaş Passione yemek odası takımı ve fiyatları (5)

Bir önceki yazımız olan Kelebek Mobilya 'YEMEK ODALARI' ve Fiyatları başlıklı makalemizde kelebek mobilya yemek takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Yemek Odası Dekorasyonu
Kelebek Mobilya ‘YEMEK ODALARI’ ve Fiyatları

kelebek mobilya yemek odası modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları 2013 2014 Dekorasyonlarınızın önemli ve belki de en fazla özen isteyen bölümüdür...

Kapat