Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Genç Odası Modelleri ( Pasifica ) ve Fiyatı

Sponsorlu Reklamlar

Doğtaş Genç Odası Modelleri ( Pasifica ) ve Fiyatı
19 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.607 kez okundu.

doğtaş genç odası modeli serisi tasarımı örneği pasifica fiyatı 2013 2014 

Doğtaş’ın son zamanlarda hazırladığı en iddialı genç odalarındanbir tanesi olan ve şu aralar büyük bir indirim ile satışa sunulan ‘Pasifica’ yeni nesil genç odası ile sizlerleyiz dostlar.  Genç arkadaşlarımız için ortaya mükemmele yakın bir genç odası tasarımı çıkartan ve ismine Pasifica diyen Doğtaş, bu özel serisini modern bir görünüm olarak hazırlamış. Gençlerin ihtiyaçlarını iyi süzen ve bir genç odasından aranan tüm detayları Pasifica genç odasına işleyen Doğtaş, genç odası anlamında karşımıza gerçekten önemli bir seçenek ile çıkıyor.

Doğtaş Pasifica Yeni Nesil (Genç) Odası Takımı ve Fiyatı (1)

Doğtaş’ın ‘Yeni Nesil Odası’ koleksiyonları altında yer alan ve bu özel koleksiyonun en özel parçalarından bir tanesi olarak gösterilen Pasifica, inanın bana gerçekten büyük emekler verilerek hazırlanmış gibi görünüyor. Özellikle 15-24 yaş grubundaki çağdaş gençlerin istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan Pasifica Genç Odası, dayanıklılığı kadar geniş modül seçenekleriyle de beğeni toplayan bir model.

Doğtaş Pasifica Yeni Nesil (Genç) Odası Takımı ve Fiyatı (2)

Sektörde ilk kez uygulanan 7 yıl garanti kapsamına da dahil edilen bu harika genç odası serisi, bir genç odasına ihtiyaç duyan tüm aileler için gerçekten önemli bir alternatif olabilir. TV standı, komodin ve şifonyer modülleriyle bir odaya zevkli ve işlevsel bir dünya kurulmasını sağlayan Pasifica Genç Odası, şimdiden birçok gencin favorisi oldu.

Doğtaş Pasifica Yeni Nesil (Genç) Odası Takımı ve Fiyatı (3)

Doğtaş Pasifica Yeni Nesil (Genç) Odası Takımı ve Fiyatı (4)

Doğtaş Pasifica Yeni Nesil (Genç) Odası Takımı ve Fiyatı (5)

Yazımın başında da belirttiğim gibi şu aralar iyi bir indirimden geçen bu harika seri genç odası; 3.699 TL’den 2.769 TL’ye düşen fiyatı ile sizleri Doğtaş showroomlarında bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Exclusive Yeni Nesil Genç Odası ( Doğtaş Mobilya'dan ) başlıklı makalemizde doğtaş exclusive genç odası ve genç odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Doğtaş Genç Odası Modelleri ( Pasifica ) ve Fiyatı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Rasim dedi ki:

    Pasfica genc odasina hanki urunlar daxil-yazilan fiyata

Sayfa başına git
Daha fazla Genç ve Çocuk Odaları
Exclusive Yeni Nesil Genç Odası ( Doğtaş Mobilya’dan )

exclusive yeni nesil genç odası tasarımı fiyatı ne kadar özellikleri 2013 2014  Doğtaş'ın 'seçkin bir yaşamın başlangıç noktası' sloganı ile...

Kapat