Sponsorlu Reklamlar

Dinarsu Halı Modelleri ( Klasik ) Koleksiyonu

Sponsorlu Reklamlar

Dinarsu Halı Modelleri ( Klasik ) Koleksiyonu
23 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.513 kez okundu.

dinarsu klasik halı modelleri örnekleri fiyatları tasarımları 2013 2014

Dinarsu halının özel koleksiyonlarından bir tanesi ile yine sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri. Yine diyoruz çünkü daha önce sizler için Dinarsu’nun kabartmalı halı ve yeni seri halı modelleri gibi özel seçeneklerini sunmuştuk. Şimdi de bu çalışmalarımıza Dinarsu’nun en özel koleksiyonlarından bir tanesi olan Klasik serisi ile devam ediyor ve bu koleksiyon içerisinde yer alan özel parçalardan birkaç tanesini beğenilerinize sunuyoruz. Klasik koleksiyonu içerisinde birçok seçenek var ama bunların hepsini buraya taşıyamadığımızdan dolayı aralarından bizce en şık ve en iddialı olanları ayaklarınıza kadar getirdik. Umarız zevklerimiz aynıdır 🙂 Ama ben bunları beğenmedim de derseniz aşağıda sizler için sunduğumuz linke tıklayarak diğer özel parçaları da görebilirsiniz. Neyse şimdi gelin Dinarsu’nun bu harika seçeneklerine birlikte bakalım ve bu halıları daha yakından inceleyelim.

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu Modelleri (1)

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu

Dinarsu, Klasik koleksiyonu içerisinde yer verdiği halılarının metrekaresinde 500.000 ilme kullanmış. Ayrıca bu halı modelleri, 11 mm hav yüksekliğinde, 6 ana renkte, yün tuşeli %100 akrilik iplikle, bilgisayarlı en son teknolojik tezgahlarda dokunmuştur. Bir halı modelinden aranan tüm detayları üzerinde barındıran bu özel halılar, dekorasyonlarınız için gerçekten büyük emekler verilerek hazırlanmışlar. Eklendikleri ortamlara hem şıklık hem de rahatlık anlamında özel avantajlar sunması muhtemel bu halıları kesinlikle kaçırmamalı ve bu koleksiyon içerisinden bir tercihte bulunmalısınız dostlar. Yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi eğer bu halıları beğenmediyseniz Klasik koleksiyonu içerisinde yer alan diğer özel parçalara da ‘BURADAN’ ulaşabilir ve tüm koleksiyonu daha yakından inceleyebilirsiniz.

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu Modelleri (2)

dinarsu klasik halı modeli

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu Modelleri (3)

dinarsu klasik halı modeli

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu Modelleri (4)

dinarsu klasik halı modeli

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu Modelleri (5)

dinarsu klasik halı modeli

Dinarsu Klasik Halı Koleksiyonu Modelleri (6)

dinarsu klasik halı modeli

Bir önceki yazımız olan Bellona Halı Modelleri ( Shine ) Koleksiyonu başlıklı makalemizde bellona halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Halı Modelleri
Bellona Halı Modelleri ( Shine ) Koleksiyonu

bellona halı modelleri örnekleri çeşitleri shine koleksiyonu fiyatları 2013 2014 Bellona'nın büyük emekler vererek hazırladığı yeni halılarını sizlere sunmaya devam...

Kapat