Sponsorlu Reklamlar

Deck Döşeme Modelleri ve Fiyatları ( Özel Tasarımlar )

Sponsorlu Reklamlar

Deck Döşeme Modelleri ve Fiyatları ( Özel Tasarımlar )
11 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.672 kez okundu.

deck döşeme modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları en güzel zemin dekorasyonları 2013 2014

Dekorasyonların yeni gözdesi olan deck kaplama, halk arasında havuz kenarı parkesi olarak tanımlanan özel bir zemin kaplama yöntemidir. Daha çok villa tarzında büyük olan evlerin bahçelerinde beton üzerine uygulanan deck kaplama sistemi, özel görünümü sayesinde daha çekici bir dekorasyon elde edebilmek adına gerçekten önemli avantajlar kazandırabiliyor. Teraslarda, banyolarda, bahçelerde ya da  yat ve gemi gibi araçların güvertelerinde de kullanılabilen deck, dış hava şartlarına da dayanıklı olabilen bir ahşap kaplama malzemesidir. Kolay bir şekilde döşenebilen ahşap deck; uygulanması kolay, sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü, doğal afetlere karşı dayanıklı ve tüm bunların yanında ayrıca çokta şık bir görünüme sahip. Deck uygulamasına sonradan ekleyeceğiniz koruyucu maddeler ile bu malzemeleri yangına karşı dayanıklı hale de getirebilir ve bu sayede dayanıklılıklarına da özel katkılarda bulunabilirsiniz. Eğer aklınızda deck döşeme uygulamasını kullanmak var ise öncelikli olarak sizler için sunduğumuz aşağıdaki özel uygulamalara mutlaka bir göz atmalısınız. Son zamanlarda birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen deck uygulaması kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor.

deck döşeme fiyatları

deck döşeme fiyatları

deck döşeme modelleri

deck döşeme modelleri

deck döşeme nasıl yapılır

deck döşeme nasıl yapılır

deck döşeme ölçüleri

deck döşeme ölçüleri

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Koçtaş ( Lamine, Laminant, Masif ) Parke Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde koçtaş laminant parke modelleri, koçtaş parke fiyatları ve koçtaş parke modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Yeni Nesil Laminant Parke Modelleri ve Fiyatları

laminant parke modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları 2013 2014 zemin dekorasyon fikirleri Laminant parkelerin belki de en özel tasarımları ile karşınızdayız...

Kapat