Sponsorlu Reklamlar

Damla Sakızı Duvar Boyası Rengi İle Özel Ortamlar Yaratın!

Sponsorlu Reklamlar

Damla Sakızı Duvar Boyası Rengi İle Özel Ortamlar Yaratın!
24 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 2.734 kez okundu.

damla sakızı rengi marshall dyo polisan duvar boyası rengi tonu nasıldır iç cephe duvar renkleri 2013 2014

Dekorasyonların en gözde renklerinden bir tanesi olan ve çoğu kişi tarafından sevilerek te rcih edilen damla sakızı duvar boyası rengi ile sizlerleyiz. Tutkuyla izlediğim Evim Şahane programı, bugün hazırladığı banyo dekorasyonu içerisinde, ev sahibinin özel isteği ile bu rengi kullandılar. Benim de şahsen çok sevdiğim renklerden bir tanesi olan bu rengi sizlere kadar ulaştırma isteği içerisine girerek, bu rengi buraya taşıdım. Dekorasyonlara çok fazla yakıştığını düşündüğüm bu özel rengi sizinde kaçırmamanız gerekiyor diye düşünüyorum. Polisan, Marshall, Filli Boya ve diğer boya firmalarıdna Damla sakızı duvar rengini kolaylıkla bulabilmek mümkün. Evlerinizin çeşitli bölümlerine kolaylıkla uygulatabileceğiniz bu renk ile çok sade ama şık dekorasyonlar hazırlayabilmeniz münkün.

damla sakizi rengi duvar boyasi marshall polisan

damla sakizi rengi duvar boyasi marshall polisan

damla sakızı rengi duvar boyası

damla sakızı rengi duvar boyası

 

Bir önceki yazımız olan Nil Yeşili Duvar Boyası Rengi İle Özel Mekânlar Hazırlayın! başlıklı makalemizde filli boya nil yeşili ve nil yeşili duvar rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Nil Yeşili Duvar Boyası Rengi İle Özel Mekânlar Hazırlayın!

nil yeşili duvar boyası rengi tonu nasıldır iç cephe duvar renkleri kombinasyonları 2013 2014 duvar renkleri İç dekorasyonlarda kullanılabilecek en...

Kapat