Sponsorlu Reklamlar

Çok Şık İskandinav Tarzı Dekorasyonlar

Sponsorlu Reklamlar

Temelini sadelikten ve minimalist yapısından alan iskandinav tarzı dekorasyonlar ,  Danimarka, Norveç, İsveç ve Finlandiya’yı kapsayan İskandinav ülkelerinde kullanılıyor.  2015 yılında ülkemizde bazı evlerimizde de kullanılmaya başlanan bu tasarımlardaki dekorasyonlar çok beğenildi. Sadeliğin ve temizliği sembolleyen bu tasarımlar 2015 yılında en çok beğenilen tasarımlarıyla ve dekorasyonlarıyla sizlerle…

İskandinav stilinin en önemli özelliği; beyaz duvarların eşlik ettiği, yine beyaz ağırlıklı açık renk eşyaların hâkimiyetinde olmasıdır. İskandinav ülkelerinin bol karlı soğuk hava şartlarını simgelercesine, hem duvarlarda hem de eşyalarda beyaz renk en çok tercih edilendir.

Sizlere 2015 yılında tasarlanan çok şık tasarımlarda olan iskandinav tarzı dekorasyonları paylaşıyorum. Umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Çok Şık İskandinav Tarzı Dekorasyonlar


 

Bir önceki yazımız olan 2015 Manzaralı Kanvas Tablo Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kanvas tablo modelleri, kanvas tablo modelleri ve kanvas tablo modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
2015 Manzaralı Kanvas Tablo Modelleri

Günümüzde artık tek parça şeklinde satılın tablo modellerine rastlamanız oldukça zor dostlarım. Bu makalemde siz bayan takipçilerimize birden fazla tablonun...

Kapat