Sponsorlu Reklamlar

Çok Etkileyici KARO Halı Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Çok Etkileyici KARO Halı Modelleri ve Fiyatları
10 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 997 kez okundu.

karo halı modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları en güzel halılar 2013 2014

 Ticari firmaların zemin kaplama konusunda son zamanlardaki gözdelerinden olan ‘karo’ halı modelleri, dekorasyonları içerisinde estetiğe ve konfora önem verenler için gerçekten önemli seçenekler olabilirler. Yeni teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak hazırlanan karo halı modelleri, akustik performans ve ses yalıtımı anlamında gerçekten büyük detaylar sunabiliyor. Ayrıca yangın standartlarına uygun olan karo halı modelleri ISo 9002, 14001 gibi özel sertifikalar ile destekli bir şekilde ortaya çıkartılıyorlar. Farklı mekânlara uygulanabilen karo halılar, yükseltilmiş veya betonarme üzerine kolaylıkla döşenebiliyor. Genelde standart olarak 50×50 cm ebatlarında kesilerek, mekânlara bu şekilde eklenen karo halılar eklendikleri ortamları hem görsellik hem de sağlamlık açısından önemli boyutlara taşıyabiliyorlar. Polyamid (PA) isimli iplik ile hazırlanan karo halılar bu sayede solmayan bir renk yapısına sahip bir şekilde ortaya çıkartılıyorlar. Her türlü kiri ve lekeyi gizleyebilen ve dışarıdan gelebilecek bu tür tehlikelere karşı dayanıklı olabilen karo halılar tüm ihtişamları ile sizleri bekliyorlar! Dekorasyonlarınızı farklı boyutlara taşıyabilmek gibi bir niyetiniz var ise karo halı modellerini kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor!

karo hali fiyatlari

karo hali fiyatlari

karo hali kaplama modelleri

karo hali kaplama modelleri

karo hali modelleri ve fiyatlari

karo hali modelleri ve fiyatlari

karo hali modelleri

karo hali modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Duvardan Duvara Halı Modelleri İle Özel Ortamlar Yaratın! başlıklı makalemizde duvardan duvara halı modelleri ve duvardan duvara halılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Halı Modelleri
Duvardan Duvara Halı Modelleri İle Özel Ortamlar Yaratın!

duvardan duvara halı modelleri fiyatları örnekleri çeşitleri tasarımları 2013 2014 Duvardan duvara olarak hazırlanan yeni halı modelleri ile karşınızdayız! Özellikle...

Kapat