Sponsorlu Reklamlar

Cam Tuğla Uygulamaları ( Fiyatları ) ve Çeşitleri

Sponsorlu Reklamlar

Cam Tuğla Uygulamaları ( Fiyatları ) ve Çeşitleri
7 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 2.350 kez okundu.

cam tuğla uygulamaları çeşitleri fiyatları nasıl örülür koçtaş cam tuğlalar

cam tuğla çeşitleri

cam tuğla çeşitleri

Dekorasyonlarınızın duvar tasarımlarını daha özel ve dekoratif bir yapıya kavuşturmak istiyorsanız ‘cam tuğla uygulaması’ tam da sizlere göre olabilir sevgili trdekor.com takipçileri. Renkli ve şeffaf yapılara sahip olan cam tuğlalar, dekorasyonlarınızı bambaşka boyutlara taşıyarak daha özel ortamlar yaratmanızı sağlayabilirler. Cam tuğla ismini duyduğunuz andan itibaren o da neymiş? Camdan tuğla mı olurmuş diyebilir ve bu özel uygulamayı merak edebilirsiniz. Hemen açıklayalım; Cam tuğlalar, genel olarak dekorasyon içerisindeki odaları ikiye bölmek için ya da odalar arasında paravan gibi kullanılan alanlara uygulanan kalın camlardan oluşan dekoratif panellerdir. Standart olarak beyaz renge sahip olan cam tuğla uygulamalarının farklı renklere sahip olanlarını da bulabilmek mümkün ( farklı renkli olanları aşağıda görebileceksiniz ) Kullanıldığı alana ve büyüklüğüne göre değişen fiyat aralığına sahip olan cam tuğla uygulamaları, dekorasyonlarınız için gerçekten önemli alternatif olabilirler. Dekorasyonlarınızın en uygun bölümüne uygulatacağınız cam tuğla uygulamaları ile sizlerde çok estetik ve şık görünümlü bir dekorasyon yapısına sahip olabilirsiniz. Özellikle hanımlar bu ürünlerin zor temizlenebileceğini düşünüyorlar ama bu düşünce hiç doğru değil. Çünkü cam tuğlalar diğer cam ürünlerine göre daha kolay temizlenebilme imkanı sunuyorlar. Standart camlara göre daha kalın ve sağlam bir yapıya sahip olan cam tuğlalar sağlamlık açısından da önemli detaylar sunabiliyorlar. Daha fazla uzatıp, olayı karıştırmadan sizleri seçmiş olduğum cam tuğla uygulamaları ile karşı karşıya bırakıyorum.

cam tuğla duvarı

cam tuğla duvarı

 

cam tuğla paravan

cam tuğla paravan

 

cam tuğla uygulaması modelleri

cam tuğla uygulaması modelleri

cam tuğlalar

cam tuğlalar

 

renkli cam tuğla modelleri

renkli cam tuğla modelleri

Bir önceki yazımız olan Salon Yerleşimi Nasıl Olmalı? ( Salon Dekorasyonları ) başlıklı makalemizde en güzel salon dekorasyonları, salon dekorasyon önerileri ve salon dekorasyon tavsiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Dekorasyon
Salon Yerleşimi Nasıl Olmalı? ( Salon Dekorasyonları )

salon yerleşimi nasıl olmalı salon salon yerleşimi ve salon dekorasyon salon mobilya yerleşimi Salon dekorasyonlarınızda yeniliğe gitmek istiyor ya da...

Kapat