Sponsorlu Reklamlar

Çakıl Taşı Rengi İle Farklı Ortamlar Yaratın!

Sponsorlu Reklamlar

Çakıl Taşı Rengi İle Farklı Ortamlar Yaratın!
16 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 3.166 kez okundu.

çakıl taşı rengi boya nasıldır filli dyo polisan duvar boyaları çakıl taşı rengi göster

çakıl taşı rengi duvar boyaları

çakıl taşı rengi duvar boyaları

Dekorasyonlarını baştan aşağıya yenilemek isteyenlerin, duvar boyası konusunda son zamanlardaki vazgeçilmezlerinden olan ‘çakıl taşı rengini‘ sizlere sunuyoruz sevgili trdekor.com takipçileri. Dekorasyonlar içerisinde farklı mekânların boyası olarak kullanılabilecek olan çakıl rengi, özellikle duvarlara bambaşka bir hava sağlayabiliyor. Alışılagelmiş boya renklerinden daha farklı ve özel bir görünüme sahip olan çakıl taşı rengi ile sizlerde dekorasyonlarınıza çok büyük katkılarda bulunabilir ve kendinize özel bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Her anlamda özel bir renk olan çakıl taşı rengi neredeyse tüm boya firmalarının iç cephe kartelaları içerisinde yer almakta. Filli boya, Polisan, Marshall gibi sektörün ileri gelen firmalarında bu özel rengi kolaylıkla bulabilir ve kendi dekorasyonlarınıza bir usta aracılığıyla yansıtabilirsiniz. Dışarıdan gelenlerin evlerinize hayran kalmalarını sağlayabilecek bu farklı rengi kesinlikle kaçırmamalısınız diyerek sizleri bu özel renk ile hazırlanan farklı ortamlar ile karşı karşıya bırakıyorum.

çakıl taşı rengi duvar boyası nasıldır

çakıl taşı rengi duvar boyası nasıldır

çakıl taşı rengi

çakıl taşı rengi

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Polisan İç Cephe Renk Kataloğu ( Kartelası ) başlıklı makalemizde polisan boya, polisan ic cephe renk kartelası ve polisan iç cephe renk kataloğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Polisan İç Cephe Renk Kataloğu ( Kartelası )

polisan iç cephe renk kataloğu kartelasi fiyatları 2013 2014 polisan boya renkleri Dekorasyonlar için iç cephelerin rengi oldukça önemli bir...

Kapat