Sponsorlu Reklamlar

Bu özel tasarım ‘Sehpa Modellerine’ bayıldım

Sponsorlu Reklamlar

Bu özel tasarım ‘Sehpa Modellerine’ bayıldım
14 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.427 kez okundu.

yeni özel sehpa modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları en güzel en yeni 2013 2014  fiyatları

Dekorasyonlarımızın en özel parçalarından bir tanesi olan sehpalar, dekorasyon bütünlüğünü yakalayabilme adına tamamlayıcı etki gösterebilen en temel ürünlerden bir tanesidir. Dekorasyonlar içerisinde genel olarak ikinci plana itilen ve birçok kişinin fazla önem vermediği sehpalar, aslında dekorasyonlar için en kilit ve en önemli parçalar içerisinde yer alırlar. Dekorasyon bütünlüğünü yakalama ve misafirlere yapılacak ufak sunumlar sırasında en büyük yardımcılardan olan sehpalar, yeni ortaya çıkartılan tasarımları sayesinde eminim dekorasyonlarınızın en gözde parçalarından olacaklar.

sehpa modelleri örnekleri fiyatları  (1)

Mesela net üzerinde gezerken gördüğüm ve hâlâ etkisini üzerimde hissettiğim bu kırmızı sehpa modeli, kırmızı rengin özel çekiciliği kullanılarak hazırlanmış. Bu özel sehpayı çekici kılan aslında sadece kırmızı rengi falan değil, model öylesine şık bir şekilde hazırlanmış ki inanın bana hayran kalmamak elde değil.

sehpa modelleri örnekleri fiyatları  (2)

Bu özel seri sehpa modeli de farklı katmanlar bir araya getirilerek hazırlanmış. Ana bir sarı sehpa ve onun altında yer alan kütle olarak daha az yer kaplayan diğer parçaları. Daha basit ve sade tasarımlar arayanlar için bu özel sehpa gerçekten harika bir alternatif olabilir.

sehpa modelleri örnekleri fiyatları  (3)

Bu özel orta sehpa modeli ise ad3ta bir masa şeklinde hazırlanmış. Görür görmez eminim bir masa ve bu masa etrafına dizilen ufak tabureleri hayal edeceksiniz. Ben de ilk gördüğüm de öyle anladım ama işin aslı öyle değil. Arkada üzerine fincan koyulmuş sehpayı görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız 🙂

 

sehpa modelleri örnekleri fiyatları  (4)

Hele hele bu özel renge sahip sehpa modeline bittim 🙂 Bu kadar cici bir tasarım olamaz yahu. Tasarımcısı öylesine özel bir renk seçmiş ve öylesine harika bir tasarım anlayışıyla şekil vermiş ki sehpasına tek kelimeyle müthiş. Dekorasyonum içerisinde daha marjinal görünümlü sehpalara ihtiyacım var diyorsanız bu özel seçeneği kaçırmayın.

sehpa modelleri örnekleri fiyatları  (5)

Son olarak sunduğum bu harika sehpa modeli de ‘modern’ bir tasarım anlayışıyla ortaya çıkartılmış. Salon dekorasyonlarınız içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu özel parçayı kaçırmamalısınız diyorum. Son olarak konuşmama burada sonra verirken bu özel sehpaları satın alabileceğiniz mevcut linki sizlere sunuyorum. Eğer bu modellerden herhangi bir tanesini satın almak isterseniz BURAYA TIKLAMALISINIZ.

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Salon Takımı Modelleri ( Lucida ) ve Fiyatı başlıklı makalemizde doğtaş lucida salon takımı ve doğtaş salon takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Mobilya Örnekleri
Doğtaş Salon Takımı Modeli ( Natura Still ) ve Fiyatı

doğtaş natura still salon takımı modeli serisi tasarımı fiyatı ne kadar 2013 2014  Doğtaş Exclusive Design salon takımı serisi Natura...

Kapat