Sponsorlu Reklamlar

Bellona Yatak Odası Modelleri ( Valeria ) Serisi

Sponsorlu Reklamlar

Bellona Yatak Odası Modelleri ( Valeria ) Serisi
5 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.811 kez okundu.

bellona yatak odası modelleri serisi tasarımı valeria fiyatı 2013 2014

bellona valeria yatak odası

bellona valeria yatak odası

Bellona’nın yeni nesil yatak odası modellerinden bir tanesi olan Valeria ile sizlerleyiz sevgili trdekor.com takipçileri.  Çok özel detaylar kazandırarak modern bir yapıyla hazırladığı yeni nesil yatak odası Valeria ile karşımıza yatak odası anlamında özel bir seçenek ile çıkan Bellona, bu yatak odası ile yeni yatak odası dekorasyonu yaratmak isteyenler için gerçekten önemli bir alternatif sunuyor. Valeria yatak odasının dış yüzeyi lake uygulaması ile kaplanmış. Bu özel takımın kimliğini oluşturan figürler ceviz renkte ve doğal ahşap kaplamalıdır ayrıca karyola başlığında deri uygulaması ve konsept bütünlüğü açısından ahşap figür uygulaması bulunmaktadır. Valeri yatak odasında yer alan gardropun içlerinde fonksiyonel çekmeceler, askılıklar ve raflar bulunmakta. Bunlara ek olarak tuvalet masası ve komodin çekmecelerinde kendinden stoplamalı gizli ray kullanılmıştır. Tuvalet Masası – Aynası yanında boy aynası bulunmakta olup, ünitenin sağına veya soluna monte edilebilecek tarzda tasarlanmıştır. Sadece fotoğraflarından yola çıkarak bile bu yatak odasının ne kadar sağlam ve şık bir yapıya sahip olduğunu kolaylıkla anlaybilirsiniz.

Valeria yatak odası takımının ürün özellikleri;

• Sürgü Kapılı Gardırop
• Tuvalet Masası (Aynalı)
• Boy Aynası
• Sağ Komodin
• Sol Komodin
• Sandalye
• 160’lık Başlık

bellona valeria yatak odası fiyatı

bellona valeria yatak odası fiyatı

bellona yatak odaları valeria

bellona yatak odaları valeria

bellona yatak odası gardrop

bellona yatak odası gardrop

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Modern GARDROP MODELLERİ ve Fiyatları başlıklı makalemizde bellona gardrop modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Yatak Odası Dekorasyonu
Bellona’dan Modern GARDROP MODELLERİ ve Fiyatları

bellona modern gardrop modelleri örnekleri fiyatları çeşitleri 2013 2014 Yatak odalarınız içerisinde kullanmak üzere yeni bir gardroba ihtiyaç duyuyorsanız aklınızdaki...

Kapat