Sponsorlu Reklamlar

Bellona Halı Modelleri ( Shine ) Koleksiyonu

Sponsorlu Reklamlar

Bellona Halı Modelleri ( Shine ) Koleksiyonu
21 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.517 kez okundu.

bellona halı modelleri örnekleri çeşitleri shine koleksiyonu fiyatları 2013 2014

Bellona’nın büyük emekler vererek hazırladığı yeni halılarını sizlere sunmaya devam ederken şimdi de sırayı yine Bellona koleksiyonlarından bir tanesi olan Shine’ye veriyor ve bu koleksiyonda yer alan özel parçaları beğenilerinize sunuyoruz sevgili trdekor.com takipçileri. Büyük emekler vererek hazırladığı yeni halı koleksiyonu Shine’ye gerçekten önemli diyebileceğimiz seçenekler ekleyen Bellona’nın bu harika halılarının görür görmez inanın bana çok etkileneceksiniz.

Bellona Halı Modelleri (Shine) ve Fiyatları (1)

Bellona tasarımcılarının büyük emekler vererek ortaya çıkardıkları Shine serisi halı modelleri ne yalan söyleyeyim benim çok hoşuma gitti. Sıradışı görünümlere sahip olan Shine serisi halılar, dekorasyonları içerisinde daha farklı ortamlar yaratmak isteyenler tarafından tercih edilebilirler.

Bellona Halı Modelleri (Shine) ve Fiyatları (2)

Yeni bir halıya ihtiyaç duyduğum andan itibaren net üzerinde yaptığım araştırmalar neticesinde gördüğüm bu halı serisini siz değerli takipçilerim için de açmak gerekliliği duyduğum andan itibaren bu özel parçaları buraya yani ayaklarınıza kadar getirdim.

Bellona Halı Modelleri (Shine) ve Fiyatları (3)

Bellona Halı Modelleri (Shine) ve Fiyatları (4)

Bellona Halı Modelleri (Shine) ve Fiyatları (5)

Gerçekten çok özel halılara yer verilerek oluşturulan bu özel halı koleksiyonu, farklı tarzlara sahip bir halı modeli arayanlar için gerçekten önemli ve özel halı modellerini içerisinde barındırıyor. Ben de dekorasyonlarım için yeni bir halı modeline ihtiyaç duyuyorum diyorsanız bu özel seçenekleri kesinlikle kaçırmamalısınız diye düşünüyorum ve sizleri Bellona’nın özel tasarımları ile karşı karşıya bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları başlıklı makalemizde bellona halı modelleri ve bellona positive halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Bellona Halı Modelleri ( Shine ) Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gulay dedi ki:

    Yurt disi nakliyat

Sayfa başına git
Daha fazla Halı Modelleri
Bellona Halı Modelleri (Modena) ve Fiyatı

bellona halı modelleri serisi koleksiyonu tasarımları modena ve fiyatları Bellona'nın özel halı tasarımlarına yer verdiği harika koleksiyonu Modena'yı sizler için...

Kapat