Sponsorlu Reklamlar

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları
10 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.302 kez okundu.

bellona halı modelleri positive koleksiyonu halı çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014

Mobilya sektörünün devi Bellona, halı koleksiyonlarını günden güne yenilemeye devam ederken trdekor.com olarak bu özel koleksiyonları sizlere sunuyor ve bu bağlamda yaptığımız çalışmalara ise şimdi ‘Positive’ koleksiyonu ile devam ediyoruz. Birbirinden şık ve iddialı tasarımlara yer verdiği yeni Positive koleksiyonu işe karşımıza çok hoş tasarımlar ile çıkan Bellona, bu özel koleksiyonu içerisinde yer verdiği halıları ile dekorasyonlarınıza şıklık anlamında büyük katkılar sağlayacak.

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları (1)

Krem rengi yüzeye uygulanan kahverengi ve siyah işlemeleri ile gerçekten önemli bir şekilde hazırlanan bu özel halı tasarımı epey bir dikkat çekici.

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları (2)

Siyah yüzeyin üzerine işlenen beyaz ve kırmızı rengin can alıcı yapısıyla hazırlanan bu harika halı modeli ile dekorasyonlarınıza inanılmaz kazançlar sağlayabilirsiniz.

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları (3)

Beyaz renk yüzeyin üzerine farklı renklere sahip özel desenler işlenen bu özel halı ile dekorasyonlarınıza özel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları (4)

Positive koleksiyonu içerisinde en fazla dikkatimi çeken bu tasarım ise üzerinde yer alan harika desenleri sayesinde özel bir tasarıma sahip olduğunu rahatlıkla gözler önüne seriyor. Dekorasyonlarınız içerisinde hazırlamak istediğiniz özel ortamlar içerisinde sizlere büyük yardımlar sunması muhtemel bu halı ile sizlerde dekorasyonlarınıza büyük katkılar sunabilirsiniz.

Bellona Halı Modelleri (Positive) ve Fiyatları (5)

Bellona’nın büyük uğraşlar vererek hazırladığı yeni Positive koleksiyonu içerisinde 105 ile 520 TL gibi fiyatlar ile halılar bulabilmek mümkün. Eğer bu özel koleksiyonda yer alan halıları beğendiyseniz BURAYA TIKLAYARAK bu halılardan herhangi bir tanesini satın alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bellona Halı Modelleri (Pasific) Koleksiyonu başlıklı makalemizde bellona halı modelleri ve bellona pasific halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genel, Halı Modelleri
Bellona Halı Modelleri (Pasific) Koleksiyonu

bellona pasific halı modelleri çeşitleri tasarımları fiyatları örnekleri koleksiyonu serisi  Bellona'nın özel tasarımlara yer vererek hazırladığı yeni halı koleksiyonlarını sizler...

Kapat